Wpis z mikrobloga

@j_sorel82: ale ona większość z tych zachowań które ja bolą zobaczyła dopiero niedawno w TV: to że Eliza jej obrabiala dupę a udawała koleżankę, Karolina mówiąca że jest łatwa i na szybko, Dominike mówiąca że jej "oczy #!$%@? zarosły", zachowania Kuby w programie. Zapewne w programie nie zdawala sobie nawet sprawy ze skali niechęci skierowanej w jej stronę. Wcale się jej nie dziwię że to przeżywa bo widać że to typ
@Lolek1011: przeniosła swoj zawód Kubą na koleżanki z programu. To jest oczywiste ze ludzie się obgadują, zwłaszcza w reality. Chyba się domyśliła ze z Dominika i Karolina nie ma relacji i jedli widziała ze Dominika ma do niej aż takie pretensje, zamiast unosić się honorem mogła to załatwić rozmowa. A teraz to jedynie afirmowuje niechęć do każdego kto nawet słówko na nią powiedział
@j_sorel82: też mi się tak wydaje, ale nie ma co wchodzić zbytnio w interpretacje pojedynczych głupich zachowań Oliwki bo powodów może być wiele - frustracja z powodu zachowania Kuby jest najbardziej prawdopodobna bo z nim widzi się najczęściej a z dziewczynami od wielu tygodni kontaktu raczej nie ma.
Pretensje to mogła mieć Wika z HP4 - ta przeżyła ostrą jazdę, a w przypadku Ołówki to mowa co najwyżej o nie dogadaniiu
@j_sorel82: Bo wrzuciła odpowiedź dlaczego nie będzie jej na urodzinach laski, z którą praktycznie w ogóle kontaktu nie ma i zrobiła jej takie świństwo w programie? Szczerze odpowiedziała i szanuję. Po co ma owijać w bawełne. Oliwka jest chyba jedyna osobą ,która nie stała się słupem reklamowym i chociaż można na jej IG obejrzeć normalne relacje, a nie pakuten, skakanie do Wisły, czy inne ocean apart brrrrr
@Qwedsa007: będąc w towarzystwie można skorzystać z toalety idąc do niej albo informując wszystkich o tym - efekt końcowy jest ten sam, ale jednen przypadek to żenada. Nieporzebnie podsyca idiotów żyjących dramkami i programem który już się kończył - bez owijania w bawełnę można przekazać też informację na różne sposoby - tak sobie niepotrzebnie robi wrogów.
Oliwka reklamowała jakiś płyn do kąpieli z tego co pamiętam - pytanie czy nie chciała
@kipman1: rozumiem,że żmija reklamuje jakieś ciuchy z outletu/bazaru za free...I już chyba lepiej reklamować płyn do kąpieli,niż skakać do Wisły albo przebierać się w kieckę i pady na glebę robić i puszczać to w necie,bo to FAJNE.Nie mówiąc o usilnej chęci pogadania z kimś,kto kogoś zabił...I to jest dopiero DLA ZASIĘGÓW i NIE JEST TO NORMALNE.

"będąc w towarzystwie można skorzystać z toalety idąc do niej albo informując wszystkich o tym
@kipman1: wypowiem się tylko raz w odpowiedzi do Twoich wywodow bo nudzisz już mnie niemiłosiernie zzZzzZzz ale ok taka masz robotę i musisz, w pewnym stopniu to rozumiem. Wejdź sobie w tik toka Jaya i zobacz kto kręci dramy dla zasięgów i wyświetleń ( ͡° ͜ʖ ͡°) bez problemu poznasz o czym mówię( ͡° ͜ʖ ͡°) Oliwia po prostu napisała że nie będzie
@dominiczka0607: to bardzo konstruktywny komentarz - zmiotłeś mnie hehehe:)
Sezon HP się skończył ale zacząłem odczuwać przyjemność z czytania takich komentarzy i bardzo mnie bawią - nie uczestniczyłaś w dyskusji ale pojechałaś po mnie, inna osoba która jechała po uczetnikach przez cały sezon teraz pisze że tylko w przypadku Oliwki nie widzieliśmy nawet 10% tego co produkcja mogła pokazać, a jeszcze inna osoba komentująca wchodzi w analizę oceny człowieka np. po
@kipman1: dobrze wiesz,że można zarabiać w PR pisząc komentarze na wykopie,choć wiadomo,że nie z wykopu te pieniądze.Wystarczy podpisać z kimś umowę,że się prowadzi czyjeś konto i kasę czerpać z ilości wejść na to konto.Więc pisanie na wykopie rzeczy,które mają wzbudzić ciekawość i chęć sprawdzenia konta danej osoby przekłada się na kasę.Kwestia umowy...Zresztą-to ty jesteś prekursorem wysnuwania wniosków na podstawie tego,co w hotelu,w dodatku na podstawie czegoś,czego nikt nie widzi...XD
@Lolek1011: również pozdrawiam:) PS: miłością bym tego nie nazwał:)

@bubba222 polewka z frustratów dla mnie jest cenniejsza:) aby robić komuś PR to trzeba kogoś do czegoś przekonać - ja nie mam takiego celu - mam wywalone kto komu kibicuje. O HP to ja mogę sobie pogadać na privie lub na grupie, a publicznie na forum to się śmieję komentarzy i tyle.
Jeśli przykładowo napisałem o Oliwce że kupowała follow (akurat to
@kipman1: Ja tam cię lubię xD, przynajmniej nudny nie jesteś, powatrzając to samo co komentarz. Prowokacja to niepisana zasada funkcjonowania na wykopie. Mnie śmieszy przeżywanie życia randomów - ja nie obejrzałem ani jednego odcinka 5 sezonu (przez 4 edycje xD) - wykop zapewnił mi odpowiednią rozrywkę poprzez analizę psycholigiczną osób z telewizji, bardzo usilne przywiązywanie wagi do płci danej osoby (nie wiedziałem, że płeć to cecha charakteru wykopki z pod tego
@kipman1: komu robiłeś,to chyba wszyscy wiedzą.A jak kogoś jedziesz,to wiadomo,że nie robisz.To z Oliwią i z Kubą,to się nazywa czarny PR.I to jest sposób,który ma uwagę na te osoby zwrócić w odczuciu negatywnym.Jakoś z kolei nie widziałem,żebyś w należyty sposób odniósł się np.do tych,którzy odpadając zaprezentowali żenadę wszechsezonów i największy ból dupy w historii HP.Bo to im robiłeś PR.A pozostałym-czarny PR(np.Oliwia,Karolina,Klaudia,Marika,Kuba itp.)I jeszcze jedno-nie za często używasz zwrotu "nie mierz ludzi