Wpis z mikrobloga

Oglądałam sobie dzisiaj story Oliwii i dziewczyna naprawdę nie potrafi iść dalej i zapomnieć, tyle czasu minęło a ona nadal nie przebolala zachowań z hotel paradise. Jak ja lubiłem to wydaje mi się ze dziewczyna albo ma pecha do ludzi i zazdrosnych i wrednych lasek, albo sama jest jedna z nich.
#hotelparadise
  • 22
  • Odpowiedz
@j_sorel82: ale ona większość z tych zachowań które ja bolą zobaczyła dopiero niedawno w TV: to że Eliza jej obrabiala dupę a udawała koleżankę, Karolina mówiąca że jest łatwa i na szybko, Dominike mówiąca że jej "oczy #!$%@? zarosły", zachowania Kuby w programie. Zapewne w programie nie zdawala sobie nawet sprawy ze skali niechęci skierowanej w jej stronę. Wcale się jej nie dziwię że to przeżywa bo widać że to
  • Odpowiedz
@j_sorel82: ewidentnie laska ma jakiś problem - Wika mówiła że nie potrafi oddzielić życia od hotelu - co było to było i trzeba żyć dalej , a nie dramy robić bo ktoś w jakimś odcinku coś powiedział.
Na szczęście praktycznie wszyscy zrobili krok wstecz i nie przenoszą swoich żali czy bóldupienia do sieci.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: przeniosła swoj zawód Kubą na koleżanki z programu. To jest oczywiste ze ludzie się obgadują, zwłaszcza w reality. Chyba się domyśliła ze z Dominika i Karolina nie ma relacji i jedli widziała ze Dominika ma do niej aż takie pretensje, zamiast unosić się honorem mogła to załatwić rozmowa. A teraz to jedynie afirmowuje niechęć do każdego kto nawet słówko na nią powiedział
  • Odpowiedz
@j_sorel82: jak już coś to chyba afirmuje albo epatuje niechęcią ale nie "afirmowuje", co to w ogóle za słowo LOL ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakoś nie zauważyłam żeby epatowała niechęcią do każdego kto słówko na nią powiedział, na pewno do Dominiki, Karoliny, Elizy ale one jednak więcej powiedziały niz "słówko". Chyba że masz jakiś konkretny przykład.
  • Odpowiedz
@j_sorel82: też mi się tak wydaje, ale nie ma co wchodzić zbytnio w interpretacje pojedynczych głupich zachowań Oliwki bo powodów może być wiele - frustracja z powodu zachowania Kuby jest najbardziej prawdopodobna bo z nim widzi się najczęściej a z dziewczynami od wielu tygodni kontaktu raczej nie ma.
Pretensje to mogła mieć Wika z HP4 - ta przeżyła ostrą jazdę, a w przypadku Ołówki to mowa co najwyżej o nie
  • Odpowiedz
@j_sorel82: Bo wrzuciła odpowiedź dlaczego nie będzie jej na urodzinach laski, z którą praktycznie w ogóle kontaktu nie ma i zrobiła jej takie świństwo w programie? Szczerze odpowiedziała i szanuję. Po co ma owijać w bawełne. Oliwka jest chyba jedyna osobą ,która nie stała się słupem reklamowym i chociaż można na jej IG obejrzeć normalne relacje, a nie pakuten, skakanie do Wisły, czy inne ocean apart brrrrr
  • Odpowiedz
@Qwedsa007: będąc w towarzystwie można skorzystać z toalety idąc do niej albo informując wszystkich o tym - efekt końcowy jest ten sam, ale jednen przypadek to żenada. Nieporzebnie podsyca idiotów żyjących dramkami i programem który już się kończył - bez owijania w bawełnę można przekazać też informację na różne sposoby - tak sobie niepotrzebnie robi wrogów.
Oliwka reklamowała jakiś płyn do kąpieli z tego co pamiętam - pytanie czy nie
  • Odpowiedz
@kipman1: rozumiem,że żmija reklamuje jakieś ciuchy z outletu/bazaru za free...I już chyba lepiej reklamować płyn do kąpieli,niż skakać do Wisły albo przebierać się w kieckę i pady na glebę robić i puszczać to w necie,bo to FAJNE.Nie mówiąc o usilnej chęci pogadania z kimś,kto kogoś zabił...I to jest dopiero DLA ZASIĘGÓW i NIE JEST TO NORMALNE.

"będąc w towarzystwie można skorzystać z toalety idąc do niej albo informując wszystkich o
  • Odpowiedz
@kipman1: wypowiem się tylko raz w odpowiedzi do Twoich wywodow bo nudzisz już mnie niemiłosiernie zzZzzZzz ale ok taka masz robotę i musisz, w pewnym stopniu to rozumiem. Wejdź sobie w tik toka Jaya i zobacz kto kręci dramy dla zasięgów i wyświetleń ( ͡° ͜ʖ ͡°) bez problemu poznasz o czym mówię( ͡° ͜ʖ ͡°) Oliwia po prostu napisała że nie
  • Odpowiedz
@bubba222: kipman musi paplać cokolwiek byle dosrać Oliwce a wybielić żmijów.... a faktycznie nic nie reklalował tylko Kapsel i w sumie Kubix bo on chyba tylko swoją marke promuje a to raczej co innego niż doklejane rzesy które sa chyba wszędzie XD
  • Odpowiedz
@dominiczka0607: to bardzo konstruktywny komentarz - zmiotłeś mnie hehehe:)
Sezon HP się skończył ale zacząłem odczuwać przyjemność z czytania takich komentarzy i bardzo mnie bawią - nie uczestniczyłaś w dyskusji ale pojechałaś po mnie, inna osoba która jechała po uczetnikach przez cały sezon teraz pisze że tylko w przypadku Oliwki nie widzieliśmy nawet 10% tego co produkcja mogła pokazać, a jeszcze inna osoba komentująca wchodzi w analizę oceny człowieka np.
  • Odpowiedz
@kipman1: dobrze wiesz,że można zarabiać w PR pisząc komentarze na wykopie,choć wiadomo,że nie z wykopu te pieniądze.Wystarczy podpisać z kimś umowę,że się prowadzi czyjeś konto i kasę czerpać z ilości wejść na to konto.Więc pisanie na wykopie rzeczy,które mają wzbudzić ciekawość i chęć sprawdzenia konta danej osoby przekłada się na kasę.Kwestia umowy...Zresztą-to ty jesteś prekursorem wysnuwania wniosków na podstawie tego,co w hotelu,w dodatku na podstawie czegoś,czego nikt nie widzi...XD
  • Odpowiedz
@Lolek1011: również pozdrawiam:) PS: miłością bym tego nie nazwał:)

@bubba222 polewka z frustratów dla mnie jest cenniejsza:) aby robić komuś PR to trzeba kogoś do czegoś przekonać - ja nie mam takiego celu - mam wywalone kto komu kibicuje. O HP to ja mogę sobie pogadać na privie lub na grupie, a publicznie na forum to się śmieję komentarzy i tyle.
Jeśli przykładowo napisałem o Oliwce że kupowała follow
  • Odpowiedz
@kipman1: Ja tam cię lubię xD, przynajmniej nudny nie jesteś, powatrzając to samo co komentarz. Prowokacja to niepisana zasada funkcjonowania na wykopie. Mnie śmieszy przeżywanie życia randomów - ja nie obejrzałem ani jednego odcinka 5 sezonu (przez 4 edycje xD) - wykop zapewnił mi odpowiednią rozrywkę poprzez analizę psycholigiczną osób z telewizji, bardzo usilne przywiązywanie wagi do płci danej osoby (nie wiedziałem, że płeć to cecha charakteru wykopki z pod
  • Odpowiedz
@kipman1: komu robiłeś,to chyba wszyscy wiedzą.A jak kogoś jedziesz,to wiadomo,że nie robisz.To z Oliwią i z Kubą,to się nazywa czarny PR.I to jest sposób,który ma uwagę na te osoby zwrócić w odczuciu negatywnym.Jakoś z kolei nie widziałem,żebyś w należyty sposób odniósł się np.do tych,którzy odpadając zaprezentowali żenadę wszechsezonów i największy ból dupy w historii HP.Bo to im robiłeś PR.A pozostałym-czarny PR(np.Oliwia,Karolina,Klaudia,Marika,Kuba itp.)I jeszcze jedno-nie za często używasz zwrotu "nie mierz
  • Odpowiedz