Wpis z mikrobloga

Dobrze że Doktorek już wyszedł bo to jedyny film na który nie miałem kiedy pójść do kina.
#spolier
Ogólnie myślałem że ta America cała to ta nowa serialowa Ms Marvel a tu się okazuje że nie XD
Myślałem że w ostatnim czasie skończyło się promowanie całego lgbtqwerty+ itd
Że zaczęto już trochę wyśmiewać dzisiejsze czasy jak np w #theboys albo #peacemaker
A mamy tu mieszaną dziewczynkę która chodzi z przypinką lgbtq+ i ma dwie mamuśki które pojawiają się w filmie na 4 sekundy XD Na ślubie upchali chyba każdą możliwą rasę i religię XD
Myślę że to już końcówka i niedługo dotrze do ludzi tworzących filmy że sporo widzów ma już tego dość.

Ogólnie nazwałbym ten film WandaVision 2 a nie Dr Strange 2.
Mieć 2h na pokazanie multiwersum a nie pokazać go prawie wcale bo wszystko jest takie same jeśli odejmiemy "illuminatów"

Nie wiem za bardzo też dla kogo to był film, raczej nie dla dzieci bo za dużo "horroru" ale też nie dla dorosłych bo za dużo głupich, mało śmiesznych scen (kościotrup strange) i ta walka nutkami XD

Rachel McAdams to już starsza pani, skończyły się czasy słodkiej młodej dziewczynki.

Nawet nie chcę myśleć ile miesięcy niektóre sceny były tworzone z CGI, aż za dużo tego było, ciekawe czy jest gdzieś w sieci info ile % filmu to komputerowe animacje XD obstawiam że z 90%

Mimo wszystko film ok, ja lubie prawie wszystkie filmy od #marvel
Ale nie dziwią mnie dosyć niskie oceny jak na tego rodzaju filmy.

Zanim obejrzycie film to najpierw obejrzyjcie serial WandaVision.

#kino #film #filmy #drstrange
  • 1
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrBeast: no filmy Marvela kręci się w studiu i głównie na zielonym ekranie. Tylko niektóre elementy są fizyczne, więc te 90% mogłeś trafić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz