Wpis z mikrobloga

Mirki pytanko, przejrzałem ten artykuł kilka razy i oczywiście można podciągać te rozmowy michniewicza pod różne tezy, wpasowują się idealnie, aczkolwiek z treści wynika, że to już było kiedyś brane przez prokuraturę pod uwagę i sprawa ucichła. Pytanie tylko, czy to znów cała opinia publiczna idzie w hejtujący debilizm po raz kolejny (chociaż mamy z tego fajne memy) bo znowu nic nie uda się udowodnić czy jednak jest coś tam takiego co rzeczywiście jest kluczowe dla sprawy i jasno wskazuje że czesiu winny? Pytam bo mam dużą dozę sceptycyzmu jeśli chodzi o artykuł i samego jadczaka (mimo jego oczywistych zasług ws. wisły).
#mecz #sportowefakty #kanalsportowy #reprezentacja #kanalbekowy
  • 11
@Satos: no właśnie cała sprawa rozchodzi się o to, że nie do końca wszystko było brane pod uwagę przez prokuraturę, co sugerujesz w pierwszym zdaniu. A cały artykuł łączy kropki i pokazuje, że mogło dojść gdzieś do zaniechań, skoro X kluczowych wątków nie zostało poruszone przez prokuraturę, a przesłuchanie odbyło się na zasadzie co tam się stało panie Czesławie, aha, no to pora na csa
@Satos: Gdyby prokuratura chciała to by mu byli w stanie postawić zarzuty, godziny, okoliczności i ilość połączeń to wystarczające dowody, a jeszcze na przesłuchaniu by go mogli przycisnąć, a tam już bajeczka nie pamiętam nie przejdzie. Tyle że obecnie nikt tego nie zrobi, nikt też nie wsypie grubasa i sprawa rozejdzie się po kościach jak w przypadku większości związanych z Fryzjerem.

"Chwilę po przekazaniu 100 tys. Erdman zadzwonił do Forbricha oraz
@FerdekM: no właśnie ten fragment to kolejny z cyklu "pasuje czas", dzieki za odpowiedź, natomiast miałem na myśli czy jest coś niepodważalnego, a ten dowód imo powtórka z historii bo zeznania to on zapewne składał niejednokrotnie?
@Satos Nie ma jednoznacznych dowodów, bo nie zadbano o to podczas całego sledztwa prokuratorskiego, teraz nikt nie sypnie bo połowa nie żyje a druga połowa jest mocno obsadzona w środowisku i nie będzie się wychylać bez potrzeby.

Tu nikt nie dąży do tego, żeby postawić grubemu zarzuty tylko udowodnić za pomocą dostępnej wiedzy, że nie jest możliwe, aby chociaż nie był świadomy korupcji i zwyczajnie okłamuje wszystkich.
@grastanislaw: wydaje mi się, że sam o tym wspomniał w hejt parku, natomiast jednego zeznania w charakterze świadka możemy być pewni w 2009 roku i raczej trzymajmy się wersji jednokrotnego, masz rację
ps: jak stano w jego upartości wierzy, że ten hejtpark będzie wyłącznie o samej piłce to będzie wieczorem odcinek wszech czasów ^.^