Wpis z mikrobloga

@bartiii_: Zarzeczny, którego tak wielu tutaj chwali i mówi, że jechałby z każdym równo, stawiał u buka ustawione mecze. Ogólnie polecam zeznania sędziego Piotra W. na blogu piłkarska mafia :)
  • Odpowiedz
@bartiii_: Atlas, Godlewski, Zarzeczny jedna klika. Grubasa akurat uwielbiałem czytać i słuchać, bo przypominał mi mojego starego jak mówił o świecie czy o piłce. A że nie dorobił się na książkach, felietonach tylko na bukmaherce? Gdyby to była prawda to zero zaskoczenia.
  • Odpowiedz
@Mikstolar: > Krzysztof Stanowski był prawdopodobnie pierwszym dziennikarzem, który podjął się działań na rzecz biznesu hazardowego, gdy w 2006 roku został przedstawicielem firmy Bet24 na Polskę. Współpraca z bukmacherami to jeden z koronnych argumentów krytyków Stanowskiego. On sam uważa jednak, że krytyka ta zawsze wynika wyłącznie z personalnej, nakierowanej na niego antypatii.
  • Odpowiedz
@Mikstolar Stano rozkręcał jakiegoś zagranicznego buka w PL. To było powodem jego odejścia z przeglądu. Tak swoją drogą to teraz wszyscy robią wielkie oczy z tego powodu, ale jeśli mnie pamięć nie myli to już z 10 lat temu dało się słyszeć donośne głosy nt powiązań buków, dziennikarzy i reszty światka z okolic PZPN u
  • Odpowiedz