Wpis z mikrobloga

Za dwa dni premiera plejsteszynowego gamepassa u nas, a coś cicho o tym i Sony w ogóle nie reklamuje tej usługi¯\_(ツ)_/¯

Ciekawy jestem jakim systemem będą wypadać i wpadać nowe gry. Czy to będzie jak u Micro 2 razy w miesiącu czy raz na pół roku xD

#psplus #ps5 #ps4
  • 16
  • Odpowiedz
Za dwa dni premiera plejsteszynowego gamepassa u nas, a coś cicho o tym i Sony w ogóle nie reklamuje tej usługi¯_(ツ)_/¯


@Kiedys_Mialem_Fejm: jak to Sony, po co, na co to komu xD Na blogu jest info i tyle

Ciekawy jestem jakim systemem będą wypadać i wpadać nowe gry. Czy to będzie jak u Micro 2 razy w miesiącu czy raz na pół roku
  • Odpowiedz
Jednak Sony wcześniej lubiło u nas robić promocje swoich gier, a tu biorąc pod uwagę, że wchodzi do nas ich streaming nie ma nawet ani jednego testu od jakiegoś większego kanału yt czy większego serwisu 2 dni przed premierą

Dla mnie trochę dziwne


@Kiedys_Mialem_Fejm: ja wiem? A co u testować? Wprowadzili usługę w Azji, Japonii, US, tam były testy. Streamujesz tylko gry z PS3, ewentualnie PS1-2 (choć te można pobrać).
  • Odpowiedz
no wlasnie. ja mam jeszcze plusa na 2 lata, kiedys kupilem promocyjnie

kiedys czytalem z ebedzie mozna go zamienic na wiekszy abo czyli powiedzmy 2 lata zmienic na 18 miesiecy wyzszego.

jak sie da to zrobie tak jesli nie to chyba doplacac nie bede


@wykopowy_brukselek: nie będzie można. Jak masz kupiony wyższy tier (np. ten najwyższy) to możesz doładować kartą zwykłego i Ci przekonwertuje na 6 miesięcy najwyższego, ale obecny
  • Odpowiedz
@Cinkito: to generalnie jak najlepiej zrobić opcję przenosin? Mam do stycznia 2023. Chcę wziąć opcję extra. Lepiej kupić sobie teraz zwykłego ps plusa i potem zmienić czy zostawić hajs na koncie i później dokupić pakiet extra?
  • Odpowiedz
@krojcol: zobacz sobie ile będą krzyczeli za upgrade essential -> extra. Jak cena będzie OK to zrób, jak cena będzie słaba (bo np. policzą po miesiącach, a nie jako część roku) to nie rób i tyle. Póki co to sporo spekulacji, też nie chcę się wymądrzać bo wyjdzie na to, że piszę pierdoły i tyle xD Zobaczymy jutro czy tam w czwartek.
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: Czekam, ghosta mialem kupowac ale patrze ze jest director cut w tej bibliotece to stwierdzilem ze poczekam kilka dni, nowe gry pewnie beda wpadac jak wpadaly do tej pory na ps now 1 - raz w miesiacu jeden wiekszy tytul i kilka pomniejszych
  • Odpowiedz