Wpis z mikrobloga

Hej, mam iptv z plusx od ponad roku, oglądam sobie na mi box. Chcę teraz kupić drugie urządzenie i podłączyć pod inny TV, coś tu widziałem we wpisach że niektórzy korzystają z TV BOX od Playa, przekonuje mnie trochę ten pełny pilot w tym boxie, bo to dla żony i córki.

I tu moje pytanie, czy jeśli sobie wezmę abonament na TV BOX'a od Playa, to normalnie zainstaluję tam tivimate i wszystko będzie normalnie działało jak na mi boxie?

Dlaczego abonament, bo bo koszt to 10zł/msc przez 24 miesiące, to daje nawet mniej niż za nowego mi boxa w chwili obecnej.

#iptv
#plusx
  • 9
@woodruff: możesz na tym boxie instalować co tylko chcesz, ja tak właśnie mam tivimate, player, Disney, yt, Spotify, Hbo max, CDA, netflix, Viaplay, canal +, Prime video, Polsat box go, UPC tv, i można mieć wile innych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@woodruff: ale wiesz że w/g umowy z playem tylko go wypozyczasz za 10zl/m i po 2 latach możesz wypożyczać dalej lub zapłacić karę umowna(o ile pamiętam 350zl ale co do wysokości mogę się mylić) za brak zwrotu w terminie.
Ps zapłacona kara dalej nie powoduje że sprzęt staje się twoją własnością.
PS2 nawet jak kupisz zablokowany to jedyne co nie działa to usługi playa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@woodruff: to nie lepiej kupić na allegro nawet na raty? Teraz jest już za 179zl więc płacisz mniej a po 2 latach sprzęt zostaje u Ciebie nie płacisz za niego drugi raz.
@archi3: box z play ma lepszy pilot tzn pełny nie tak jak to jest w c+ czy vectra. W ja mam sam dwa boxy z paly mów box2 i jestem bardzo zadowolony i wręcz polecam