Wpis z mikrobloga

Łatwopalne gniazdko? Czego się nie robi dla dobrego brzmienia! Firma o przaśnej nazwie „Audio Magic” ma w ofercie audiofilskie gniazdko wypełnione… pszczelim woskiem!
Tak – pszczeli wosk jest ŁATWOPALNY.
Możecie pamiętać ich bezpiecznik z takim samym wypełnieniem o którym pisałem jakiś czas temu.
Za gniazdko SHD Duplex trzeba się wykosztować ok. 1100 zł ($250), wersja naturalnie – amerykańska. Producent oferuje wybór między złoconymi a rodowanymi wtykami. Wnętrze gniazdka jest pomalowane specjalną farbą ekranującą przed EMI i dodatkowo wyścielone materiałem tłumiącym drgania. Następnie, producent wypełnia „komory” (???) woskiem pszczelim, który ma dodatkowo tłumić wibracje. Całość jest traktowana procesem, który ma nano w nazwie, a który to niby eliminuje wyładowania statyczne w gniazdku.
Na ten moment gniazdko jest dostępne tylko w wersji US.

No i ja się pytam: jak wy drodzy recenzenci żyjecie, mając świadomość że ktoś za oceanem słucha muzyki przez gniazdko z pszczelim woskiem, a Wam ta przyjemność nie będzie dana? Osobiście bym się załamał

#tonskladowy – najbardziej absurdalne akcesoria #audiovoodoo
Roszp - Łatwopalne gniazdko? Czego się nie robi dla dobrego brzmienia! Firma o przaśn...

źródło: comment_1655793611b8xVZZNM3i2Ic0thItsSkJ.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Roszp: następny krok - wypełnienie gniazdka specjalnymi pszczołami (żywymi!), wyhodowanymi tak żeby częstotliwość drgania ich skrzydeł anulowała drgania sejsmiczne czy co tam przeszkadza przy słuchaniu muzyki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Roszp: śmiejemy się ale oni są co raz bliżej źródła. Najpierw wtyczki, potem kable, teraz gniazdka. Zaraz dojdą do elektrowni.
  • Odpowiedz