Wpis z mikrobloga

Hejka, ja już się gubię... czym planujecie trasy? Bo nie chcę google A - B ale swoją którą w sumie można w googlach zaplanowac ale eksportować sie nie da... czego motomirki korzystają na wyrypy? #motocykle
  • 24
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@windwalker03: możesz w Google zaznaczyć a-B i później ręcznie sobie poprzestawiać jak ci się podoba przeciągając trasę.
Ewentualnie dodać miejscowości przez które chcesz jechać
Gdzie się nie da eksportować?
  • Odpowiedz
@windwalker03: Zwykle nie planuję, imho ciekawiej jeździć na azymut.
Ale jak już muszę to mapy.cz bo używam ich pod rower, mają pogodę i jestem przyzwyczajony do interfejsu.
  • Odpowiedz
Spróbuj mapy.cz , ja na tej mapie na rowerze i motorze jeżdżę, jest planowanie, dodawanie punktów, rejestrowanie trasy. Do tego bardzo dobra mapa outdoor jest, szlaki rowerowe. Jest wersja pc i apka android, w domu trasę planuję na pc potem na telefonie odpalam
  • Odpowiedz
@DzorDzoneRRo: Probowalem... dopoki nie przejechalem dokladnie przez punkt a tylko go minalem, to usilnie mnie do niego nawracalo... Nie wspomne juz o ciaglym wybieraniu z automatu "szybszej trasy". Samochodem tylko google maps, ale na motocykl się nie nadaje.
  • Odpowiedz
@Sarveil: ja klikam następny punkt w telefonie na uchwycie na kierownicy i śmigam dalej. Jak masz wystarczająco gęsto, to google zbytnio nie poprawia czasowo trasy. Ewentualnie moja metoda wyznaczać trasę i przerzucać gpxa doonnej nawi
  • Odpowiedz