Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi - czy tylko p0lki się tak poklepują po pleckach, czy takie zachowanie występuje też u innych k0biet?


@JohnSpierdon na fejsie raczej powszechne jest rzucanie haseł w stylu każdy człowiek zasługuje na szacunek, jesteś najlepszą matką na świecie, wszystkie jesteśmy wspaniałe. Nikt się w to jakoś nie zagłębia raczej.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Okej, ale nie widziałem, żeby faceci się tak poklepywali komentarzami. Ewentualnie na tagu (XD) ale to i tak wszystko anonimowo w oparach ironii. A na fejsie one to robią sygnując to wszystko własną buźką i nazwiskiem.
  • Odpowiedz
Okej, ale nie widziałem, żeby faceci się tak poklepywali komentarzami. Ewentualnie na tagu (XD) ale to i tak wszystko anonimowo w oparach ironii. A na fejsie one to robią sygnując to wszystko własną buźką i nazwiskiem.


@JohnSpierdon no tak, faceci się prawie nigdy nie chwała. Szczyt to usłyszeć jest ok po 4 latach na siłowni 4 razy w tygodniu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Mintaa: @JohnSpierdon: @DrMru: @WielkiNos: kobiety poprostu są solidarne. U facetów solidarność kończy się na grze w chlebek


@Itslilianka Solidarne z tymi co mają gorzej. Jak któraś jest brzydsza, grubsza czy biedniejsza to jest sympatia i uwielbienie. Ale jak się pojawi ładniejsza, chudsza czy bogatsza to potrafią dorównać wykopkom w poniżaniu.

A chlebek na pewno potrafi solidaryzować. Nic tak nie łączy jak jedna myśl - szybciej bylem tylko nie
  • Odpowiedz