Wpis z mikrobloga

BREAKING NEWS !! MELIN NEWS !! BREAKING NEWS !! MELIN NEWS !!

Na wczorajszym lajwie Tiger wysprzęglił się (prawdopodobnie), że to nie MOPS odebrał im dziecko, ale Kupcowie sami zrzekli się praw do Amelki.

Jak wszyscy dobrze wiemy Mateusz nigdy nie wymysla historii sam z siebie - ma na to zbyt małą wyobraźnię (czyt. inteligencję). Wszystkie historie, kawały, choroby, schorzenia, czy wydarzenia dotyczące jego wrogów są albo historiami zasłyszanymi przez Mateusza, albo faktami dotyczącymi JEGO SAMEGO.

Fakty potwierdzające tę tezę przytoczyć mógłby chyba każdy na tagu.

W załączonym fragmencie (jeden z paru, które można byloby przytoczyc z wczorajszego stryma) Mateusz opowiada co zrobić aby oddać dziecko do domu dziecka i zrzec się praw do niego...

Streamable wyrzuca mi błąd (za dużo Tajpeja...), więc musicie sami klikać - fragment zaczyna się od 1:29:41

#bonzo #patostreamy
TragiKomediant - BREAKING NEWS !! MELIN NEWS !! BREAKING NEWS !! MELIN NEWS !!

Na ...
  • 18
  • Odpowiedz
@TragiKomediant Coś w tym jest, to świadczy o podłym charakterze Uszatków dla których dziecko nie jest jak dla każdego skarbem lecz jedynie problemem który gwarantuje(w ich wypadku gwarantował) świadczenia socjalne.
  • Odpowiedz
nie śledzę, choć z grubsza universum znam.

pan to spał przez ostatnie tygodnie?


@TragiKomediant: a pan to spał przez ostatnią minutę? xD
toż tłumaczę, że nie śledzę.
i zapytałem grzecznie, a ty mnie atakujesz bezpodstawnie i personalnie.
jestem oburzony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@dos_badass: nie chciałem aby moje ironiczne pytanie zostało odebrane jako atak na Ciebie. Przepraszam jeśli tak pomyślałeś, nie gniewaj się. Co do Twojego oryginalnego pytania - Amelki nie ma na Mineralnej 3 już od paru tygodni. Najpewniej wychowuje się u dziadków, tj. rodziców Tigera.
  • Odpowiedz
Amelki nie ma na Mineralnej 3 już od paru tygodni. Najpewniej wychowuje się u dziadków, tj. rodziców Tigera.


@TragiKomediant: aaaa, to w sumie mi ulżyło.
serio, bo jeśli by do bidula brali, albo cos, to dramat.
dziadki, to jednak zawsze inaczej.
niech się dziecku poszczęści, biednej.
a im solidny konar w mózgi. niech gniją.
ps. nie gniewam się na Szanownego Pana. nastapiło nieporozumienie optyczne. Ukłony Panu.
  • Odpowiedz
jak te dziadki wychowały takiego idiotę, to nie wiem czy lepiej niż w bidulu.


@Mastaszulc: nie zawsze tak bywa. czasem rodzice sa ok, i mimo wysiłków, wychowaja idiotę.
ja pamiętam, że mu kazali gasic ten kąkuter, jak jeszcze kręcił z pokoju swojego(kultowe miejsce, skąd pluł na monitor xD)
  • Odpowiedz