Wpis z mikrobloga

Witam, obecnie pracuję jako wdrożeniowiec systemu workflow na platformie jobrouter. Głównie zajmuję się modelowaniem procesów biznesowych i następnie implementuje to w systemie. Wiele rzeczy można przeklikać, brakujące elementy trzeba oskryptować w php czy javascripcie. Myślę, że ta ścieżka kariery jest dla mnie odpowiednia. Ogólnie szukam frameworka, stacku, CRM z pensją +/- 10k na miesiąc :D w którym ze spokojem zaparkuje do emerytury. Mam 30 lat na karku i widzę po sobie że już nie chce mi się nieskończenie dokształcać po pracy. Chce zając się innymi rzeczami.

Zastanawiam się nad #salesforce lub #dynamics. Niewątpliwym plusem salesforce jest program szkoleniowy udostępniony przez dostawcę i spore community. Jak się na czymś zatrzymam to jest szansa na pomoc. Nie musiałbym też kombinować z komputerem ponieważ mam maca więc musiałbym wystawić sobie wirtualna maszynę na Azure a to troche kosztuję. Jednak patrząc na oferty pracy w Polsce zdecydowanie więcej jest ofert dla Dynamics. Jak wygląda praca w #salesforce ? Jest w czym wybierać ?

#salesforce #java #dynamics #csharp #programista15k
  • 3
  • Odpowiedz
Mam 30 lat na karku i widzę po sobie że już nie chce mi się nieskończenie dokształcać po pracy. Chce zając się innymi rzeczami.


@Reelag: Daj znać bo stoję na podobnym rozdrożu tylko jako Java Dev, chce się uwolnić od Sprintów i jak Ty zaparkować gdzieś do emerytury.
  • Odpowiedz
@Reelag: Salesforce Careers Poland na FB obadaj :P Tuta masz kilka opinii o pracy z SF.

nie chce mi się nieskończenie dokształcać po pracy.

Jak trafisz do firmy która ma ciśnienie na certy to będziesz musiał je klepać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MtEverest: Robienie certów w ramach zamkniętego systemu to jedno, a drugie to nieustanna pogoń za nowymi technologiami. Bardzo dobrze pracuję mi się ze środowiskiem który najważniejsze rzeczy dostarcza, a ja realizuje zadania dla biznesu dostosowujac aplikacje pod wymagania klienta. Kwestia wyboru platformy.
  • Odpowiedz