Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam duży problem. Stopy mi się strasznie pocą. Jak założe skarpetki, to po kilku godzinach zaczyna śmierdzieć. A jak trzymam w kapciach, to jest jeszcze gorzej. Na gołe stopy chodzić nie mogę, bo nie mam odkurzacza i brud się przykleja, zresztą drzazgi odrywają się od podłogi i mogłyby się wbić. Co byście zrobili?

#przegryw #choroba #pytanie #stopy #lato

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62af0f54d08886b56a80fe95
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam duży problem. Stopy mi się stra...

źródło: comment_1655647279fEGBK4sj4SfMc9U6suaoQC.jpg

Pobierz
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: kup sobie puder, syoiesx w skarpetki i po całym dniu z butami na nogach można bez problemu ściągnąć je i oddychać, kup z 2 różne na strat i przetestuj nie jest to drogie a na mnie mimo że skład bardzo podobny musiałem znaleźć taki który działa dobrze
@AnonimoweMirkoWyznania: zwykła drogeria, i kupujesz talk na pocenie, krem na pocenie, i tyle smarujesz regularnie tzn. zawsze gdy wychodzisz z domu. Krem na stopy, talk do skarpety w okolice palców i pięty oraz do buta w okolice palców i pięty. Talk sprawdza się dobrze na długie chodzenie w bucie, na krótkie jak sypniesz i pójdziesz do kogoś to będziesz zostawiał białe ślady.

Buty ze skóry, lekkie przewiewne, w pracy takie same.