Wpis z mikrobloga

Mirki, przymierzam się do zakupu urządzonka do #vape i tutaj pytanie do was co kupić tak do 200pln. Nie jestem za bardzo w temacie vape jak i technikaliów czy zagadnień ale z mojego wstępnego researchu wiem że chcę urządzenie:

-Dobrze wykonane, nie cieknące
-Z możliwością regulacji chmury i żeby była jako taka po podkręceniu parametrów
-W kolorze fioletowym/grafitowym bądź z akcentami fioletowymi/holo
-Posiadające ekranik
-W miarę kompaktowe (tzn. żeby to nie był typowy box klocek)
-Ze zbiornikiem (nie do napełniania przed każdym użyciem)
-W miarę tanie w eksploatacji

Bazując się na powyższych zrobiłem listę kandydatów dostępnych w Polskich sklepach które mi mniej więcej odpowiadają wizualnie i ficzerami. Ale może wy wiecie czy ewentualnie jest coś lepszego wartego uwagi.

wołam @trzeciarzesza @mcelo49 ()

#pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #epapierosy #epapieros #wykopsmokersclub #vapenation #kupujzwykopem #zakupy #smok #voopoo taguje tez bo mogą wiedzieć #liquidy #liquid
s.....y - Mirki, przymierzam się do zakupu urządzonka do #vape i tutaj pytanie do was...

źródło: comment_1655572668NhPuYBKXIjTpOpMb6nwlnM.jpg

Pobierz

Które

  • VOOPOO VINCI X II Pod Kit 13.0% (6)
  • SMOK RPM 5 PRO Pod 17.4% (8)
  • SMOK Kit Nord 4 80w 10.9% (5)
  • Lost Vape Ursa Mini Pod 50.0% (23)
  • Inne [napisz w komentarzu] 8.7% (4)

Oddanych głosów: 46

  • 13
  • Odpowiedz
@s-k-fantasyfactory: ¯\_(ツ)_/¯ ageisy są dobrymi sprzętami, miałem zarówno smoka, jak i voopoo i były same problemy. Teraz mam ageisa solo i jest świetny. No, miął jedną wadę, gwinty się starły i bateria wylatywała, ale #!$%@?łem młotem raz drugi i już chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tym że może mamy inne wymagania, jak palisz mało i chcesz się tylko tym fleksować to w sumie jeden #!$%@? co
  • Odpowiedz
Lost Vape Ursa Mini Pod


@s-k-fantasyfactory: imho Lost Vape i Smok to dwie różne ligi. Smok zawsze kojarzył mi się ze sprzętem dla gimbusów, który ma robić chmurę, dać jakiś tam smak i jak był ulany to gimb wybaczy.
Na temat samych podów się nie wypowiem, bo nigdy nie korzystałem.

paskudne to

I to jak!!! :DDD ale czarny wygląda już sensowniej ;)
  • Odpowiedz
@s-k-fantasyfactory: u mnie za to smoki i joyetechy wytrzymywały wszystko, za to w dragu x plus po kilku miesiącach użytkowania rozlatuje się gwint (raczej nie przez zmieniony atomizer z tego gówna tpp, i staram się o niego dbać)
  • Odpowiedz