Wpis z mikrobloga

26 lutego napisałem, że jak Ukraińcy utrzymają Kijów jeszcze z 2 tygodnie to będzie sukces w #!$%@?.
Delikatnie przeszacowałem możliwości rosyjskiej armii
#ukraina
  • 11
  • Odpowiedz
@Kantar: Myślałem wtedy tak samo xd już myślałem nad tym jak Polska będzie zagrożona jak Ukraina upadnie i prawie cała nasza wschodnia granica to będą ruskie marionetki.
  • Odpowiedz
@Kantar: chyba nikt nie spodziewal sie az takich dostaw uzbrojenia z zachodu oraz tego ze rosyjska armia okazala sie kolosem na glinianych nogach. ciekaw jestem tylko co bedzie gdy np Chiny zaatakuja Tajwan a USA skupi sie na Pacyfiku? mimo wszystko rosjanie pra dalej i w koncu wykrwawia ukraincow.
  • Odpowiedz
ciekaw jestem tylko co bedzie gdy np Chiny zaatakuja Tajwan a USA skupi sie na Pacyfiku


@ortalionowy: Atak Chin na Tajwan to już od dawna nie jest problem Chin, Usa i Tajwanu. To problem całego świata i Chiny będą mieć światowy PR jak obecnie Kacapy tylko x5.
  • Odpowiedz
ciekaw jestem tylko co bedzie gdy np Chiny zaatakuja Tajwan a USA skupi sie na Pacyfiku?


@ortalionowy: Oni mają takie zasoby, że jeszcze by im sił starczyło, gdyby w którymś kraju bliskiego wschodu coś się zaczęło kotłować. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz