Wpis z mikrobloga

@bartez_94: do warszawy na 4 roku studiow (branza podobna, kojarze cie z wpisow). Od tego momentu moj komfort zycia wystrzelil, jest bardziej zielono (porownujac same miasta) i w ogole jakos tak przyjemniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A do znajomych do Trojmiasta sobie regularnie moge przyjechac. Nastepny krok pewnie zagranice bedzie z ciekawosci
  • Odpowiedz
@ulan_mazowiecki: No ja bym te 15 stopni wolała. W Gdańsku bardziej się przyda 30, można sobie nad morze iść, czy coś, a we Wro to masz betonozę, że odczuwalna temperatura będzie jeszcze wyższa ;s
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@throwaway2137: "goręcej" w Gdańsku w lato? porównując z Wrocławiem? Hm, to na podstawie subiektywnej oceny? W takim razie ja mam inne odczucia, które pokrywają się z danymi historycznymi xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@throwaway2137: op wspomina o Wrocławiu, a to właśnie tam jest "gorecej", stąd moje pytanie do czego porównujesz. Mieszkam od urodzenia w Gdańsku i nie mogę się z tym zgodzić, że jest tu cieplej w lato z powodu wyższej wilgotności o parę %
  • Odpowiedz
@crewlove xddd ale chociaż na razie przestałem kaszleć. W Krakowie codziennie non stop xD Mirku a gdzie grillować na plaży, bo wczoraj pojechałem na dzika Stilo i tam byl zakaz xd

A beka bo ja nie cierpię wiatru i deszczu

@bartez_94: No to jak nie cierpisz wiatru i deszczu to znakomicie wybrałeś. Nic tylko zbudować sobie bunkier i w nim siedzieć

Taka pogoda jest przez 90% roku
  • Odpowiedz
@ulan_mazowiecki: Różnica jest taka, że aktualnie masz pogodę w telefonie co do godziny i sam decydujesz, czy chcesz mieszkać w tym trójmiejskim syfie. Ciekawie musiało być kiedyś, jak ludzie nie zdawali sobie sprawy z tych różnic i byli świecie przekonani, że jada na polskie wybrzeże na wakacje minimum 3-4 miesiące XDD
  • Odpowiedz