Wpis z mikrobloga

tak, ale taka makite mam w leroyu za 999. Aktualnie mam taka na wysiegniku i jestem bardzo zadowolony


@janusz-lece: ja dla siebie kupuje akumulatorowe. Nie chce mi się potem bawić w serwis olejowy itp itd. Wiem, że kosztuje więcej - głównie aku są problemem ale wygoda używania jest nieporównywalna jedynie trochę mniej mocy ale rekompensuje to cisza.
  • Odpowiedz
@janusz-lece: @ksiak: Patrzyłem na ten najniższy model Husqvarny 120i ale odpada bo to jest tylko do gałązek, przeciecia raz po raz jakiejś beleczki czy niewielkiego drzewa. Chce kupic coś solidnego na lata i mam dylemat czy brać spalinową 435 II / 440 albo od razu elektryczną 535i XP bądź 540 ale obie to wydatek znacznie większy niż spalinowa 440.
Pytanie janusz-lece jakie masz te drzewka? Możliwe że 120i
  • Odpowiedz
@Saeglopur: @janusz-lece: Przepraszam ale gdzieś mi się ten wpis zawieruszył. Ja mam akuratnie 3 sprzęty aku z hqv pilarki 340i i i 535i xp. Pierwszy model to do typowo grubszych gałęzi, pni. Drugi patyki typowa zabawka coś na szybko uciąć. No i do tego wykaszarka 535iRX. Do tego dwa akumulatory bli 300. Myślę jeszcze nad plecakiem ale w tym roku się nie uda bo szykuje się zakup odśnieżarki.
  • Odpowiedz
@hqvkamil: Uuu to ładny komplet! :) Czyli aktywnie używasz akumulatorowych, myślę czy od razu sie nie rzucić teraz na 535i czy może wziąć 440 spalinową jeszcze i mieć jako taki pewnik a dopiero za jakiś czas elektryczne - wtedy pozostałe sprzęty wymieniałbym na elektryczne i już ten sam akumulator z ładowarką wystarczyłby. Mam po prostu duży własny teren (6+3ha) a nie muszę mieć zbioru akumulatorów bo jednym ciągiem aż tyle
  • Odpowiedz
@hqvkamil: Kierowniku a ty je serwisujesz też, tak? Pracujesz w jakimś sklepie czy u dealera? Czy sam sobie działasz? Nie muszę poznawać prywatnych info ale może miałbyś do polecenia sklep (także online)? :) Jestem z regionu Poznań-Gniezno
  • Odpowiedz
@Saeglopur: Już od 4 lat nie pracuje na serwisie hqv ale mam znajomego więc nie problem w razie czego podłączyć. Hobbystycznie to coś tam się pogrzebie zawsze w garażu nie tylko z hqv. Mogę ci podac na priv dane do zjamojego z FB co pracuje na sklepie i na pewno na tyle ile pozwoli jest w stanie zrobić dobrą cenę.
  • Odpowiedz
@hqvkamil: O ceny mi nie chodzi, jak się broni jakość/solidność to wole uczciwie więcej ;) Po prostu chodzi o zaufane, sprawdzone, dobre miejsce i speca :) Tylko pewnie jesteście z kompletnie innego regionu? Możesz na PW podrzucić namiar do niego :)
  • Odpowiedz