Wpis z mikrobloga

@cutecatboy: @Victim: jest tak ogromne zainteresowanie. No i ten kalkulator to tylko przybliżoną datę podaje. I tak wersja 64GB jest najmniej chodliwa, przynajmniej w stanach, tam 512 wykupili o wiele więcej niż Valve się spodziewało.
@foster1: hmm ja wręcz przeciwnie, widziałem prawie same pozytywne testy. No chyba że chodzi ci o software. Miej na uwadze że cały czas Valve wypuszcza aktualizację i recenzje z czasów premiery są już nieaktualne. No, jedynie czas działania na baterii jest problemem i trzeba się sporo bawić by uzyskać te 3h.
skąd więc niby taki popyt?


@foster1: co prawda miałem rezerwacje i to w pierwszym rzucie (już bym miał decka u siebie) i świadomie zrezygnowałem

Ale widzę w tym duży sens. Wypełnia niszę i raczej nie ma bezpośrednich alternatyw (laptop ani switch taką nie jest)
@foster1: Co za bzdury, mam i uważam że jest o wiele lepszy od Switcha którego niedawno sprzedałem. Sprawdziłem około 20 gierek ze Steama, GOGa, Epic Games , Ubisoft Connect i 98% gierek działa bez problemu. Jedynie gry które nie są przystosowane do pada moim zdaniem nie nadają się do gry, chyba że po podłączeniu myszki co mija się z celem
@master4342: edit: niestety okazało się ze nie mam żadnej części Borderlands ale z tego co widzialem na YT do Borderlands 3 jest gotowy schemat sterowania z zyroskopem. Jeśli chodzi o FPSy to praktycznie kazda z gier ma te 50-60 PFSow ( Przy Watch dogs 2 musiałem zmniejszyć grafikę na średnią ) o wiele bardziej jestem zadowolony ze Steamdecka niz Nintendo Switcha chociażby ze względu na ceny i dostępność gier.
Ej a jak to wyglada z Płatnością, jeśli przewidywana dostawę mamy za 340 dni to będziemy płacić za załóżmy 90 dni czy typowo przed dostawa czyli za ten rok?