Wpis z mikrobloga

Powiedzmy że pójdę zaraz do BITomatu z gotówką 30k PLN i wpłacę na BTC - na swój portfel. Tak to umiem zrobić.
I powiedzmy że za kilka mcy BTC wzrośnie o te 10% - to jak to potem zrobić żeby z mojego portfela Electrum zamienić z powrotem na PLN i "cieszyć się" zyskiem 33k PLN . MOje pytanie - sprowadza się do tego jak najtaniej i bez większej zadymy spieniężyć BTC z własnego portfela Elecetrum na PLN - Dziękuję*
#bitcoin #kryptowaluty
tadocrostu - Powiedzmy że pójdę zaraz do BITomatu z gotówką 30k PLN i wpłacę na BTC -...

źródło: comment_1655366577OQPycF2MO2xJuzFnfCehZj.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
licz się że spora prowizja


@gosciu82: no wlasnie - dlatego pytam jak to sie robi zeby prowizja byla minimlna... ja nie musze miec gotowki... Kurde jeszcze prościej wyobraź sobie że sam masz na swoim portfelu Eelectrum 0,50 BTC i chcesz to zamienić sobie na PLN - czy to gotowka czy konto jeden #!$%@? ... Co robisz?
  • Odpowiedz
do kantoru idź, niektóre wymieniają krypto


@Kazdyziomzbierazlom: ta może #!$%@? jeszcze na lotnisku... Jeszcze raz bo widzę że niektorzy nie potrafia czytac...
Wyobraź sobie że sam masz na swoim portfelu Electrum 0,50 BTC i chcesz to zamienić sobie na PLN - czy to gotowka czy konto jeden #!$%@? ... Co robisz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@tadocrostu: jeżeli chcesz zapłacić jak najmniejszą prowizję to robisz to na legalu. Jakakolwiek giełda typu Bimamce, Coinbase itd. robisz KYC (uwierzytelnienie przez dowód) i wypłacasz fiaty na konto bankowe czy innego revoluta. Pamiętaj wtedy o podatku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tadocrostu: Typie jak z 30k wzrośnie o 10% to będziesz miał 10% zysku czyli 3k a nie 33k, piszę żebyś się nie zawiódł przy wypłacaniu
  • Odpowiedz
@tadocrostu jak chcesz wypłacić z mala prowizja, to spróbuj na giełdach. Zacząłbym od Egery, gdzie możesz bezpośrednio zamienić z bitka na PLN. Z zagranicznych giełd praktycznie wszystkie mogą być dobre (coinbase pro, ftx), tylko wtedy BTC zamieniasz na EUR, a następnie wypłacasz na swoje bankowe konto w EUR albo zamienić na PLN przez Revolut i dopiero na konto.
  • Odpowiedz