Wpis z mikrobloga

Pierwszą ever sesję z MDMA uważam za doskonałą.
W piątek będzie grany GT...i muszę przyznać, że to zwykle #!$%@?ństwo, że te fantastyczne pyszności są zabronione w PL i kilkunastu innych krajach.
Przecież stosowanie ich w kontrolowanych warunkach sprawia, iż umysł się prostuje na właściwą drogę.
Ileż byłoby mniej konfliktów i innych #!$%@? akcji.
Ludzie ludziom to robią ()


#narkotykizawszespoko #bieszczady
  • 14
  • Odpowiedz
  • 16
umysł się prostuje na właściwą drogę.

Ileż byłoby mniej konfliktów i innych #!$%@? akcji.

Między innymi temu nigdy nie będzie legalne, masz chlac i się nie buntować, towarzyszu.
  • Odpowiedz
@waginoentuzjasta: Ludzie nie są na tyle odpowiedzialni by kontrolować się w spożywaniu substancji wysoce uzależniających lub takich, które łatwo przedawkować. To, że tytoń oraz alkohol jest "legalny", to tylko efekt dominacji rynku we wczesnych latach. W końcu fajki i wódka nawet po przedawkowaniu powodują obronną reakcje organizmu by substancję wydalić, czego nie można powiedzieć o innych używkach...

Dodatkowym plusem są choroby objawiające się dopiero jak chłop swoje przepracuje i mógłby
  • Odpowiedz
@frapson: było przepięknie, wszystko było w porządku. zatrzymały mi się jakiekolwiek agresywne myśli, wszystko dokładnie takie, jakie miało być, bez oczekiwań, zarzutów, wyrzutów sumienia, prawie jak po grzybach...tylko umysł się jeszcze bardziej wyciszył. czytałem, że mogę się spodziewać wyostrzenia empatii i ogólnie stanu błogości i akceptacji rzeczy takimi, jakie są, i tak było...robotę zrobiło czyściutkie rozświetlone gwiazdami niebo nad Bieszczadami :) oczekiwałem, że będzie, jak po grzybach...trochę było, ale jednak
  • Odpowiedz