Wpis z mikrobloga

@szmichal Też. Lubię ogólnie każda aktualna mapę. Ale podchodzę z dystansem do world's edge, bo tam mam najczęściej utratę pakietów. Niemniej każdą z aktualnych map bym zastąpił moim ulubionym kanionem()
@szmichal:na storm poincie przynajmniej normalne fpsy są, reszte map tak #!$%@? że mi gra chodzi na nich jak gówno. A na pubikach i tak tylko hotdropuje to stom point nie taki zły. A do chillowania to jedynie control się nadawał i za kilka dni ma wrócić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ufieoy: tru, w skali roku na moim drugim pc polecialy strasznie. Ze 100 do 60 i to przy zmniejszonej rozdzialce. Ziomek na swoim PC po roku nie może grać ma takie dropy a wcześniej działało mu znośnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Coś #!$%@? z optymalizacją przez ten czas
@szmichal: ja gram na 1280x800 żeby mieć te 140fps XD Oni w każdym updacie mapy coś psują, tak jak kiedyś Olympus chodził mi idealnie to odkąd w zeszłym sezonie dostał update to mam tam połowę mniej fps i to się dzieje z każdą mapą po kolei na której coś zmieniają. Tak kończy się robienie gry na przedpotopowym source engine.