Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Biorąc pod uwagę szeroki trend spadkowy, który będzie się ciągnął pewnie kilka miesięcy, czy dobrym pomysłem byłaby teraz inwestycja w odwrócone ETFy? Tak na max. pół roku, rok. Wydają się mieć zaletę shortów, ale bez ich największego ryzyka i dziennych opłat.

#gielda
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gonzo91: @Gensek: ja się nie znam, ale czytam i obserwuję, i wszystko wskazuje na to że będzie gorzej a nie lepiej ¯\_(ツ)_/¯ poza tym, uwzględniam zabezpieczenie się długoterminowymi longami żeby ograniczyć ewentualne straty jeśli jednak jakimś cudem będzie odbicie.
Biorąc pod uwagę szeroki trend spadkowy, który będzie się ciągnął pewnie kilka miesięcy


@Folmi: ile??? ustaw jakikolwiek wykres na świeczki miesięczne i zobacz statystycznie ile miesięcy trwają kryzysy światowe i ile miesięcznych spadkowych już jest - polski wig się nie liczy xd
ja to stawiam że czerwcowa miesięczna zakończy się się na zielono - ale to tylko moje zdanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Folmi: pamiętaj że jesteśmy już ponad -20% na S&P.

@gonzo91: mówi się że to korekta, bo ten wzrost od 2020 nie był naturalny, ciągły dodruk i tani pieniądz dawał ułudę dobrobytu, ludziom zabraniano pracować ale dawano kasę, to musiało tak się skończyć, a teraz nie dość że jest inflacja (obniżony popyt) to jeszcze podniesione stopy (zahamowanie inwestycji), wszyscy piszą że recesja dopiero się zaczyna.