Wpis z mikrobloga

zawsze jak jestem zbyt napalony, a nie mam ochoty pajacować przed fajną dupą, to pojawiają się one, grube #rozowepaski które po 5-minutowej rozmowie potrafią się przytulić i wyszeptać do ucha "chodźmy do mnie"

ale nie ze mną te numery, ja zakodowałem sobie w głowie, że gruba = krzysiek skiba

tak po prostu

no więc jak podchodzi taka #grubapijesz to mogę z nią pogadać, bo przecież z krzyśkiem też bym pogadał
mogę z nią wypić drina, bo z krzyśkiem też bym wypił
no ale ruchańsko z krzyśkiem????????

weźcie się za siebie, bo pandemia już się praktycznie skończyła i coraz częściej muszę was oglądać

#heheszki #seks #koronawirus
Pobierz sing - zawsze jak jestem zbyt napalony, a nie mam ochoty pajacować przed fajną dupą, ...
źródło: comment_1655200195D7TsLgq3hDr0yFHIGDrHTX.jpg
  • 5
dlatego potrzebny jest wingman, który jak trzeba to i wieloryba wydupczy xD


@MirkobIog: nie mam takich kolegów, jakoś mnie brzydzą xD kiedyś miałem takiego kumpla simpa, co na każdej imprezie jak za dużo wypił to się żalił, że jego dziewczyna nigdy nie zrobiła mu loda, a są już razem 2 lata, a takie historie mnie po prostu smucą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
dlatego potrzebny jest wingman, który jak trzeba to i wieloryba wydupczy xD


@MirkobIog: nie mam takich kolegów, jakoś mnie brzydzą xD kiedyś miałem takiego kumpla simpa, co na każdej imprezie jak za dużo wypił to się żalił, że jego dziewczyna nigdy nie zrobiła mu loda, a są już razem 2 lata, a takie historie mnie po prostu smucą ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@sing: że ktoś lubi
najgorzej jak gruba jest z fajną koleżanką i zdążyła jej powiedzieć że się jej podobasz XD


@mariowtetrisie: ty chyba typiar nie znasz. Jeśli gruba powiedziała fajnej że jej się podobasz, to w oczach tej ładnej zyskujesz +1000 do szacunku i twoje szanse rosną dwukrotnie. Czekasz aż gruba wyjdzie do kibla puścić stolca po pieczonym świniaku i wtedy bierzesz ta ładna za rękę i uciekacie. 7/10 że się uda.