Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mrbimbek: nienawidzę konfy i ich nacjonalistów, PiS to nieudacznicy, absolutnie wszystko czego się dotkną popsują. Ja zawsze powtarzam, że polska nigdy nie miała szczęścia do władzy. Po przy tym co się obecnie wyprawia to pikuś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mrbimbek: dla mnie miarą jest pieniądz. Zobacz średni kurs euro i dolara za rządów po i teraz. Tracimy na arenie przez nieudaczników. Bo program partii ważniejszy niż dobro kraju.
  • Odpowiedz
grabież pieniędzy z ofe


@Pitu33: odniosę się tylko do tej jednej kwestii, bo reszty nie chce mi się wyjaśniać. Czy masz może kontakt z jakimś emerytem ? Bo ja np. mam z wieloma w rodzinie i jeśli ktoś należał do OFE i jest emerytem oraz skończył 65 w przypadku kobiet i 67 lat w przypadku mężczyzn to dostaje z tego tytułu dodatkowe pieniądze do emerytury. I to niemałe, mam w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@huey: gdybyśmy mieli tylko takie problemy teraz jak kreatywna księgowość po, to Polska byłaby w lepszej sytuacji.
  • Odpowiedz
5) drogi ekspresowe na EURO 2012 zamiast autostrad


@Dutch: dzięki temu teraz jeżdżę sobie darmowa dwupasmówka do rodziców zamiast dwupasmową płatną autostradą. Ale spokojnie, już PIS się tym podobno zajmuje. 10zl za litr paliwa + opłata za ekspresówkę i z rodzicami się będę widział tylko na święta bo nie uśmiecha mi się jeździć pociągiem z małym dzieckiem i to dwa razy dłużej niż samochodem
  • Odpowiedz
@huey:

dzięki temu teraz jeżdżę sobie darmowa dwupasmówka do rodziców zamiast dwupasmową płatną autostradą

Cieszy mnie to, wciąż - autostrada jest nieporównanie bezpieczniejsza. Choćby z tego względu że jest zawsze dwujezdniowa, podczas gdy ekspresówki mogą (i często są) jednojezdniowe. Na autostradzie nie wpadniesz na czołówkę pod TIRa, na drodze jednojezdniowej możesz. Na autostradzie zagapiony w serial na tablecie TIRowiec nie przemieli też Twojej kabiny wjeżdżając w tył - bo te
  • Odpowiedz
@uuugg: Realizacją postulatu 3x15. A nie, przecież był kryzys. XD
Poważny polityk, mąż stanu, idol neuropków to poważny człowiek, może nawet rzucać słowa na wiatr i odstawiać populistyczne szopki. Demagogia pisowska to demagogia jak demagogia, a demagogia Tuskowa to tragedia, metafizyka, demokratyczny heroizm. XD
  • Odpowiedz
15) ślub kościelny "pod publiczkę" po ćwierć wieku od cywilnego


@Dutch: still better niż ha tfu Kurski wielki katolik co po 24 latach małżeństwa i dorobieniu się 3ki dzieci wziął kościelny uwaga uwaga rozwód
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cezeter: no mi obiecał obniżenie podatków, a więc kłamstwo.
Grozby sankcjami i jedno wielkie gowno kyóre zrobił w interesach polski tylko dla tego bo pis rządzi.
Sympatyzowanie z politykami którzy działali w szkodzie dla Polskiej racji stanu.
Jewzcze wczesniej udział w obaleniu rządu Olszewskiego.
  • Odpowiedz