Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Czy miał ktoś sytuację, że jego nr telefonu był nieistniejący dla dzwoniących?
Zauważyłem, że od jakiegoś czasu nie dostaję smsów w ogóle - tym sposobem nie mogę dokonywać przelewów bo mam taki system weryfikacji w banku. A dodatkowo, gdy ktoś do mnie dzwoni to słyszy, że nie ma takiego numeru, albo że jestem niedostępny. Ja mogę normalnie dzwonić i wysyłać smsy, nikt jednak nie może się skontaktować ze mną. Ktoś może przerabiał coś takiego?
#virginmobile #heyah #orange #play #tmobile #plus dla zasięgu #technologia #siecikomorkowe
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szybkaszyba: też zgłosiłem to do sieci w piątek, a dziś jeszcze dzwoniłem z pytaniem o status - jedyne co mogli zrobić to ponaglenie dla mojego zgłoszenia. I tak czekam. Jednak zastanawia mnie czy to częsty przypadek - na telepolis widziałem, że też ktoś miał taki problem na początku roku ale temat umarł
@szystah92 ja z Play miałem taki problem ze po przełożeniu karty z routera do telefonu i po ponownym powrocie do routera karta nie chciała łapać LTE, karta wymieniana technicy nie widzieli co robić, na szczęście był to nr na kartę więc poszedł do kosza i na nowym starterze jest jak należy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szybkaszyba: u mnie właśnie chyba zaczęło szwankować po wymianie karty sim - poprzednia była docinana ręcznie przeze mnie przez co nie była zbyt estetyczna i dopasowana ale działała. Wymieniłem więc na nową i chyba od tego momentu coś się spierniczyło. A na numerze mi zależy :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NieoznaczonaReklama: przeniosłeś się mimo problemów? Bo prawdę mówiąc sam się właśnie zastanawiam, by uciekać do orange, ale myślałem poczekać aż naprawią mój problem. Polecasz iść jak najszybciej i już?
@szystah92: żeby się przenieść to jeszcze musisz trafić moment, że smsy przychodzą. Ja to zgłaszałem z 3 razy, bez efektu, więc mi się znudziło. Zwłaszcza że ten numer wykorzystywałem też służbowo i ludzie mi zaczęli ubliżać, że nie można się dodzwonić. Polecam uciekać jak najszybciej.