Wpis z mikrobloga

@Raisei-chan: Najbardziej #!$%@? teoria spiskowa nie jest nawet teorią spiskową. Tzn. Ludzkość ma ogromnego wroga w postaci ludzkości, od zamierzchłych czasów. Druga Wojna światowa i to, kto finansował nazistów wszystko mówi. Ogromne korporacje na których jechała machina wojenna Hitlera i ich dzisiejsze konotacje dają do myślenia. Koncern IG Farben, czyli główny trybik maszyny wojennej, podzielony później na kilka mniejszych podmiotów, które istnieją do dziś (sic), Bayer, BASF, AGFA, Hoechst. IG Farben
kiedyś teoretyzowałem że aby wejść do społeczności kosmicznej musimy na ziemi wymieszać wszystkie rasy ze sobą abyśmy stali się jednolici i orzestali walczyć ze sobą i tak spokojnie koegzystować z innymi kosmitami, ale później sobie ogarnąłem że i tak będziemy chcieli wszystko podbijać bo przecież u nas nawet pierogi podbijają świat
@Raisei-chan: kaczynscy to trojaczki, a morawiecki to ich brat. Chca dobrze dla Polski, ale Tusk syn matki kaczorow z 3 malzenstwa( ktore zostalo zawarte w danii ze wzgledu na nielegalnosc malzenstw lgbt w Polsce) pochodzacy z in-vitro, im na to nie pozwala.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Raisei-chan:
Bóg, a raczej bogowie, to starożytni kosmici. Jahwe, aby się z nim spotkać, wymagał procesu dezynfekcji od wiernych (skropienie się oliwą, okadzenie, przemycie stóp, itp) aby mogli się do niego zbliżyć, natomiast nie mogli spojrzeć na jego twarz. Czyżby bal się ludzkich chorób?
Żydzi zdawali sobie sprawę z istnienia wielu bogów, natomiast oddawali czesc tylko Jahwe, patrz król Salomon, który był jego ulubieńcem i rozmawiał z nim, a na starość
@Raisei-chan: Jarek był tak zazdrosny o brata ze zwerbowało go KGB, dogadał się z Putinem żeby brata zlikwidować (Tupolew byl na serwisie w Rosji kilka tygodni przed wypadkiem) Teraz jest zakulisowym władcą tęgo kraju. Widać to poprzez sojusz z Wegrami, rozpierdaalnie i propaganda mediów w stylu sowiecki. Złego słowa nigdy publicznie na Putina Jarek nie powiedział i wice wersa.
@Raisei-chan Ja kiedyś tam po jaraniu czy kwasie zacząłem rozkminać okres u kobiet. Tak się złożyło, że akurat moja moja psinka miała cieczkę i zaczęło mi się wydawać super dziwne, że u psów samice krwawią gdy są płodne, a u człowieka nie. W końcu kobiety mają dni płodne w zupełnie inne dni cyklu. Wtedy też zacząłem się zastanawiać, że może ONI nas okłamują i nie mówią kiedy kobiety są płodne, bo nie
@Raisei-chan
Najbardziej #!$%@?:
- Wielka Lechia
- Reptilianie Davida Icke

Najciekawsze:
- Wszystkie o prehistorycznych cywilizacjach. Atlandltyda, Indianie o białej cerze i niebieskich oczach, Mezopotamia, powtarzalność mitów w różnych odległych kulturach.
Nawet bez wątku kosmitów to są fajne rzeczy, pobudzające wyobraźnię. Często niestety też testujące czujność bo jednak dużo tam wygodnego dobierania faktów itd.