Wpis z mikrobloga

@Kwiatina: dla mnie Jay jest po prostu żałosny. Facet jest w moim wieku, ja mam rodzine, dom, stałe dochody, on nagrywa jakieś pierdy dla zasięgów w necie z 20 latka. Mi się to w głowie nie mieści. Za kilka lat, będąc po 30tce może się obudzi i zrozumie, ze stracił kolejne lata na bawienie się w osiemnastolatka. Zaczną tymi dwojga rządzić inne priorytety, ale może się mylę. Jednakże jest przepaść pomiędzy
@dominiczka0607: Mimo wszystko każdy ma swoje życie i powinien je przeżyć w taki sposób jak chce. W wieku 26 lat nie każdy musi posiadać dom, rodzinę i stałe dochody oraz tak samo nie każdy musi mieć więcej polubień na TT niż Doda czy Nitro - Jay ma więcej.
TT to ogólnie rak jak chodzi o treści, ale jest to najszybciej rozwijająca się platformą sm na świecie czy nam się to podoba
@dominiczka0607: @Kwiatina: kwestią czasu jest,jak ludzie się zorientują,że oni nic nie mają do powiedzenia w żadnym temacie...I jedyne,na czym jadą,to na tym,że są razem i że pokazywali ich w jakimś-tam programie.Jak ktoś opiera działalność w necie na skakaniu do rzeki albo gibanie się w sukience,to znaczy,że nie ma nic ciekawego do zaprezentowania.Chyba się naoglądał "jutuba made in juesej" ,gdzie ludzie prezentujący takie głupoty maja tysiące odsłon,tyle,że u nas niekoniecznie się
@dominiczka0607: Ja ci zazdroszczę, że masz rodzinę, dom i poukładane życie w wieku 26 lat i myślę, że nie tylko ja ale większość się wstydzi, że im się nie udało i obiera taktykę „lepiej być młodym 30 lat to przecież jeszcze młody człowiek, nie ma co się śpieszyć bla bla bla” a właśnie, że przed 30 to najlepszy czas na to aby w końcu dorosnąć, kiedy to ma nastąpić, przed 40?
@kipman1: Nie zrozumiałeś mnie kompletnie. Nie interesują mnie te internetowe zarobki, chodzi mi o samo życie. To tyle.
Podziwiam Cię za ten długi wywód. Wiem, ze każdy prowadzi takie życie jakie chce prowadzić, ale sadze, ze nie tylko ja czuje dyskomfort oglądając te dziwne rzeczy, które oni nagrywają. W tym nie ma nawet żadnego przesłania, gdyby to jeszcze były filmiki, które niosą za sobą coś interesującego, fajne tematycznie, a tu wyglada
@dominiczka0607: wiesz... ja nie oglądam tiktoka bo 99.9999% zamieszczanych tam treści nie ma żadnej wartości merytorycznej. Kiedyś czytałem że założeniem autorów TT było stworzenie społeczności ludzi wrzucającej śmieszne filmiki - te założenia ten portal spełnia.
Ja osobiście też bym miał dyskomfort oglądając ich czy jakiekolwiek inne tiktoki - ale nikt nas do tego nie zmusza - szacun dla nich że mają instynkt że setki tysięcy wyświetleń generują nawet w ciągu doby
@dominiczka0607: ja w wieku 26 lat miałam zajebiste życie,
oddech po studiach, nie dla każdego pieluchy i ślub to spełnienie marzeń. Teraz mając 29 jestem zaręczona i myślę o dziecku, nie uważam że zmarnowałam tamte lata
Co Wy w ogóle mówicie… ja tylko wspomniałam o tym, ze mam syna, a Wy mi wyskakujecie z tekstami o pieluchach i darciem mordy bachora, jak można w ogóle tak napisać? Poziom niski na prawde.
Więcej razy już nie zamierzam odpowiadać, ale dla tych którym zrozumienie idzie bardzo, bardzo ciężko, to w skrócie powiem, ze chodzi o zwykła stabilność w życiu, nie mylić z monotonia. Wbijam w to co robią na tik