Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zamówiłem paczkę z amazona. Miała dojść 9 czerwca nie doszła i na profilu pokazuje mi że mogę złożyć wniosek o zwrot pieniędzy już teraz. Czy jeżeli złożę taki wniosek to jak paczka dojdzie bede musiał ją odesłac. Czy polityka jest taka że możesz zatrzymać kasę i paczkę.
Taki komunikat: "Przepraszamy, że Twoja paczka ma tak duże opóźnienie. Możliwe, że jeszcze do Ciebie dotrze. Możesz jednak złożyć już wniosek o zwrot pieniędzy już teraz".
#amazon
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mozis: Akurat to było pytanie. Janusz nie Janusz, #!$%@? mnie niemiłosiernie zamowilem paczki w tym dniu z 2 sklepów we wtorek. I jakoś drugi sklep potrafił na czwartek dostarczyć, a amazon wysłał Pocztą Polską. Jak można gwarantować jakikolwiek czas wysyłki pocztą polską? A paczke wysłali tak w ogóle w czwartek po południu. Z tego co widzę w piątek o 7 była w toruniu, ale przecież w pp się nikomu nie spieszy.
@maczeta_krakow: więc złóż wniosek o zwrot kasy lub czekaj na paczkę... po zwrocie kasy będziesz musiał się fatygować wiecej...następnym razem wybierz inna przesyłkę albo sprzedawcę