Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy nie miałeś nic przeciwko gejom, ale teraz jednak nie chcesz nadać im równych praw ponieważ ten jeden marsz w roku w twoim mieście, który jest normalnie zarejestrowany i publicznie ogłaszany, sprawił, że nie dojechałeś do kina na czas.

Musimy pamiętać, że są rzeczy ważne i ważniejsze.

https://www.wykop.pl/wpis/66091909/geje-z-wroclaw-w-#!$%@?-mam-te-wasze-marsze-utkna/

#neuropa #4konserwy #polska #bekazprawakow #prawackalogika #shitwykopsays #wroclaw

@smutny_kojot
Pobierz rzep - To uczucie gdy nie miałeś nic przeciwko gejom, ale teraz jednak nie chcesz nad...
źródło: comment_1655037869Eb6UiWeHfCPGt5AcgTUUmh.jpg
  • 296
Tak działają święta państwowe, symbolika i historia, na tej samej zasadzie obchodzisz walentynki. To ty powiedziałeś że marsze LGBT są żeby walczyć o równe prawa więc zapytałem, jakich praw im brakuje w innych państwach w których mają już nawet specjalne oddziały w korpo od zatrudniania mniejszośći - patrz Blizzard, Google, Microsoft.

Z góry dziękuje za odpowiedź, i oducz się odwracać kota ogonem i wyskakiwać zaraz z kościołem, papieżem czy innym gównem xD
Tymczasem najważniejszy dokumenty prawny Polski, który wykopki tak ostro bronili przez pisem ostatnimi laty:

Art. 18. [Ochrona małżeństwa, rodziny, macierzyństwa, rodzicielstwa]

Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.


@Chris_Karczynski: Argument na który się powołujesz już dawno został zaorany. Zresztą w tym co cytujesz jest tylko o związku hetero, nie ma ani jednego słowa o związku homo
W.....0 - > Tymczasem najważniejszy dokumenty prawny Polski, który wykopki tak ostro ...
@RzutKamieniem:

Całkowicie się z Tobą zgadzam.
Baa zaplusowałem juz po lekturze 30%.

@rzep: Dlaczego w Polsce odbywa się Marsz Niepodległości, skoro Polska jest niepodległa? Mógłbyś mnie naprostować?

A dlaczego w Holandii, gdzie mieszkam, odbywają sie np maratony LGBT przez centrum Amsterdamu, blokując wszystko i wszystkich? To nie jest dysktyminacja?
Praktycznie na każdym budynku wisi flaga LGBT i nikt nie protestuje, a w Polsce non stop, nie tylko na wykopie, bije
@rzep:

1. To cię interesuje, że jeżeli chcesz zrozumieć genezę i przeznaczenie instytucji małżeństwa musisz zapoznać się z tym, dlaczego została stworzona i w jaki sposób była wykorzystywana. Jak uczysz się o motoryzacji, to też chyba zapoznajesz się z przeznaczeniem i historycznym użyciem, a nie zakładasz, że samochód służy od strzelania scen do teledysków jakiś pato-raperów.

2. Wytłumaczyłem co to ma do rzeczy, rżniesz głupa ale powtórzę. Jeśli, dla bardzo dużej