Wpis z mikrobloga

  • 9
Pierwszy miesiąc z #nintendo #nintendoswitch za mną. Za dzieciaka był gameboy, potem gba. 5 lat temu n2ds XL.

Przemyślenia odnośnie konsoli:
- zajebiste jest uśpienie konsoli podczas gry i powrót do tego momentu po włączeniu, w ciągu sekundy,
- zwiększa to ilość krótkich sesji, ja często odpalam na pół h,
- we wszystkie gry single gram na handheldzie, więc oled jak najbardziej ok,
- nie mam jeszcze nso, na razie chłonę single,
- podoba mi się, że nie ma youtube, facebook, netflix i innych gówien. Nic nie odciąga od gier.

Gry w kolejności, w jakiej kupowałem. Celowo szukałem innych od botw i odyssey. To na później.
Mario 3D allstars - zakupiłem przed konsolą, by nie zabrakło ( ͡ ͜ʖ ͡) fajnie jest poskakać Marianem w galaxy i tyle. Pograłem 5h, czeka na swoją kolej, bo wjechały lepsze.
Snipperclips - fajna na pół h do pogrania z Różowym.
Ring fit adventure - to jest dla mnie zajebista innowacja. Ćwiczenia w formie zabawnej przyodowki. Różowa grała, teraz mniej.
Pokemon Arceus - wcześniej grałem w połowę klasycznych generacji, to jest przyjemna odskocznia i rozbetonowanie tytułu. Oby póki szły w tym kierunku, natomiast mimo wszystko nie powala.
Luigi Mansion 3 - mega gierka na dwójkę. Różowa nie jest growa, a sama namawiała i codziennie robiliśmy jedno piętro. Dla nas petarda ()
Lets get fit - zachęca do systematycznych 20 minutowych ćwiczeń. Pograłem 10 dni, zamierzam wrócić.
Mario tenis - grane kilka razy. Jako party gsme może się sprawdzić.
Fire emblem - grałem w Awakening na 3ds i poszedłem w bezpieczny wybór jrpg. Jak ktoś lubi turówki, to gierka jest świetna. Gram często w wolnej chwili.

W planach:
Żółwie ninja ( ͡ ͜ʖ ͡)
Hades
Mario rabbit
Triangle Strategy / Dragon quest
Shen - Pierwszy miesiąc z #nintendo #nintendoswitch za mną. Za dzieciaka był gameboy,...

źródło: comment_1654975193as9uBvs21o7alxwGf3ibdI.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shen jak jesteś zainteresowany Hadesem w cyfrze to bierz póki jest promocja. Obecnie kosztuje jedyne 60zł a jak za taką grę to świetna cena. Jest przeceniony ze 100zł :-) Mario Kórliki z season passem (Gold Edition) też obecnie bardzo tanio bo w eshopie za 60zł z 240zł :-) A na Żółwie Ninja sam bardzo czekam. Wychodzą w następnym tygodniu chyba. Grałem za dzieciaka na automatach w nie :-)
  • Odpowiedz
@Shen:

podoba mi się, że nie ma youtube, facebook, netflix i innych gówien. Nic nie odciąga od gier.


No tak, zgadza się, ale tylko w momencie jak wade uznamy za zalete XD nf to zapowiadali na switchu zaraz po premierze...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@chrusto widziałem właśnie i Hadesa i rabbity, kuszą mocno, ale nie chcę wpaść w wir kupowania wszystkiego i nie grania. Żółwie ninja kozak na pegasusie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Shen ja już niestety dawno popełniłem ten błąd ()
A co do gier to gry z serii Lego są też świetną zabawą dla dwojga. Tym bardziej dla pary. Moją pierwszą grą na Switcha było Lego City Undercover. Bawiłem się przy niej świetnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Shen: jest youtube, twitch i crunchyroll. Widziałam nawet kogoś kto ma wbite ponad 2000h na youtube...
Obadaj dekudeals.com
Jak cebula mocno to z Hadesem możesz poczekać. Wykres wskazuje, że w przyszłości będzie potencjalnie taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@Shen ja kupiłem skuszony sentymentem do pokemonów jak za dzieciaka sporo grałem na GBC. Ograłem jedne pokemony, darksiders Genesis i mam w kolejce kilka indyków do ogrania iii konsola stoi i się kurzy.
  • Odpowiedz
@Shen: Wczoraj dopiero skończyłem w luigi tę pierwszą misję i odblokował się coop - i skończyłem grę, bo mecz się zaczął. Da się na jednej parze joyconow? Nigdy jeszcze nie grałem w nie-single.

Co do fire emblem - czy to dobry tytuł na pierwszą styczność z turówką ever?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Smartek da radę grać na jednej parze joycon, właśnie tak graliśmy.

Odnośnie FE, myślę że tak, pod warunkiem, że lubisz szachy. FE jest mixem gry taktycznej z jrpg, warto to wiedzieć wcześniej. Poza tym połowa gry to same bitwy, a druga połowa to życie obyczajowe bohaterów - rozmowy i zapraszanie na zupki no i warto, by klimat anime nie był dla Ciebie odstraszający, bo tutaj czuć
  • Odpowiedz