Wpis z mikrobloga

  • 1
@Gruby_Wujo dużo tego mam. Głównie karchery, naprawdę myjki bardzo sobie chwalę ale znowu odkurzacze piorące czy mniejsze urządzenia to albo mam pecha albo gówno totslnie. Jak już to profi, nilfilski
  • Odpowiedz
@Phillippus: no ja w sumie dopiero wchodzę w temat, głównie zajmuję się piaskowaniem
Teraz kupiłem karchera HD9/25 g , w planach jeszcze jest dokupienie hot boxa bo nie wszystko można zrobić na zimno.
No i jeszcze muszę kupić kółko do kostki.

Wcześniej robiłem na K7 full control i mimo iż mówili, że się nie da to się da jednak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@s---k no a pytałeś się to czym myjesz to chyba nie chodziło o proces XD. Jak będziesz zainteresowany to napisz do mnie i wymienimy się telefonami a nie będę pisać całego procesu, który jest dość złożony. A co do Knurowa to jestem z Katowic ale działam, działamy na terenie całego województwa i nie tylko
  • Odpowiedz
@Phillippus: wydaje mi się, że tylko stawki pracownicze mogłem podać, bo innych nie określisz za kogoś xD jeden wstanie z łóżka za 500 zł dniówki, a inny nie wstanie za 1500.
Osobiście te 30-40 uważałem zawsze za poniżające stawki, ale jak ktoś się ja to godzi to jego sprawa ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 20
@Eszy 40x160 daje 6400. Czy 6.5k (na rękę) dla ciebie to poniżające stawki? Widzę mamy programistę 30k. Ja osobiście uważam, że to dobry hajs a na pewno nie poniżający Tym bardziej, że podobno tyle dawali kilka lat temu jak pisałeś XD gdzie najniższą była 2k
  • Odpowiedz
@Phillippus: jeżeli pracę w linach - czyli wymagającą pewnych umiejętności, wiedzy i rozsądku by nie zostać kaleką wyceniasz na 6,5k i uważasz, że to dobry pieniądz to Twoja sprawa. Czy to, że cenię się bardziej z pewnych względów czyni mnie gorszym? wolny rynek - jak kogoś stać na moją usługę to ją wybiera, jak nie to nie.
Polska jest o tyle specyficzna, że alpinista może zarobić nawet i 40 tysięcy na
  • Odpowiedz
  • 0
@Eszy no jeśli piszemy o linach i alpinistach to masz rację. 40zl to śmiechu warte i z tobą się tutaj zgodzę ale naprawdę ja jak i pewnie większość ludzi miała na myśli hajs typowo fizycznej roboty typu mycie kostki brukowej
  • Odpowiedz