Wpis z mikrobloga

Udało mi się rozwiązać Zredaguj #4!

Zajęło mi to 22 minut 34 sekund i wymagało wpisania 162 słów, z czego 12.35% było trafionych.

Czas jest nieco wydłużony, bo w międzyczasie byłem w kiblu xD. Jak już wiedziałem czego dotyczy hasło to wspomogłem się Wikipedią i odpowiedź sama się pojawiła ( ͡° ͜ʖ ͡°). I też nie wpisywałem 162 słów, tylko dokładnie 21 słów (a konkretnie po kolei były to: smak, rok, alkohol, napój, partia, lewica, prawica, sojusz, polityk, polityka, kraj, prezydent, wybrany, został, europa, afryka, nelson, republika, południowa, zielonego, przylądka), więc te staty są do poprawienia ;).
I tu właśnie słówko do kolegi @mLupin: proponowałbym, żeby w statystykach była liczba faktycznych zapytań, a nie liczba liczona ze wszystkimi odmianami (bo chyba dlatego pojawiło mi się 162 słowa, zamiast 21) i fajnie by też było jakby była lista wszystkiego co gracz wpisywał, żeby można było sobie potem prześledzić jak dochodził do hasła (tak jak powyżej sam w wpisałem ręcznie co wpisywałem w grze) :). Poza tym nie zawsze podświetla mi się to co zostało właśnie odkryte (pewnie jakiś bug) i w ogóle chyba wygodniejsze by było podświetlenie takiego typu, że to co właśnie wpisałem i się odkryło jest bardzo podświetlone, potem wpisuję następne słowo i to co było wcześniej odkryte staje się mniej podświetlone, a to się teraz odkryło jest bardzo podświetlone. I z każdym kolejnym odkrytym słowem te poprzednie coraz bardziej blakną, a to najnowsze jest najbardziej podświetlone. Myślę, że takie coś do pięciu odkrytych słów wstecz byłoby idealne, a po pięciu kolejnych odkrytych słowach tamto zlewa się z resztą tekstu (tak jak teraz już po drugim odkrytym słowie).

Co jeszcze... Może tryb gry "nierankingowej", gdzie można sobie losować artykuł ile się chce, bez limitu czasowego? I jeszcze najlepiej z dodatkowym linkiem, żeby wysłać do znajomego i grać w dwie, lub więcej osób? To jako fajny dodatek, bo jedno hasło dziennie, na wzór tego śmiesznego mastermind-scrabble (nie pamiętam nazwy tej gry, znudziła mi się po dwóch dniach) też nie jest złe :)

No i tyle na chwilę obecną. Póki co podoba mi się, będę grał i dzielił się spostrzeżeniami i sugestiami ;)

#zredaguj
  • 2
  • Odpowiedz