Wpis z mikrobloga

@Stachu__Jones: Ja np bóldupię bo lata temu zawierzyłem sony kupując ps4 które było gorsze od xboxa w myśl tego że dzięki temu będę mógł zagrać w gry niedostępne nigdzie indziej. Na tej samej zasadzie fani gierek nintendo by się poczuli oszukani że kupili bieda konsolkę po to by móc ograć exy a te gry wyszłyby zaraz potem na pc.
  • Odpowiedz
@Asterling: no ale kupując xboxa i tak byś nie zagrał w tlou, więc nie wiem co to zmienia xd
pomijając że jestem dosyć pewny że podstawowe ps4 nie było gorsze od xboxa, bo o takim piszesz jak rozumiem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hermen_Hulst: Nwm dla mnie taki scenariusz ma sens. Sony postanawia że ekskluziwy czysto dla PS się nie sprzedają więc robią gry na więcej platform tak żeby opłacało im się w ogóle jakiekolwiek gry robić. A obecnie jest tak że jak robisz grę na PC to równie dobrze można ją wydać na XB bo technicznie różnica jest niewielka. A samo PlayStation po prostu by walczyło z Xboxem na polu technologii. Sony ma
  • Odpowiedz
@supra107 @Asterling nie ma szans na to, że Sony zacznie wydawać swoje exy na xboxa, no może 15 lat po premierze. Po prostu taktyka wrzucania exów na pc z 2 letnim opóźnieniem jest bardziej opłacalna. Rynek graczy ps4/ps5 wydojony to pora doić pececiarzy, ograją GoW, SpiderMana + kilka innych gierek od Sony, poczują głód na więcej i co zrobić? Czekać 2 lata, albo więcej jak jakiś ex pojawi się na pc, czy
  • Odpowiedz
@Tratak: No nikt nie zabrania tylko mówię po prostu że w dzisiejszych czasach czekać 2 lata na grę to nie jest jakoś dużo tym bardziej że i tak nie opłaca się kupować na premierę bo coraz częściej content jest dodawany do gier po czasie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Asterling: ochui ty tak na powaznie? XD No, wystarczyło poczekać 9 lat i mógłbyś se spiracic na PC, rzeczywiście, tak cie to plejstejszo oszukało xD Juz nawet pomijam fakt, że do piracenia będąc dorosłym i świadomym tego ile lracy ludzie wkładaja w tworzenie gier, to trzeba nie mieć godności.

w dzisiejszych czasach czekać 2 lata na grę to nie jest jakoś dużo

To sprzedaj konsole i czekaj na piraty na PC,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Asterling: Sam siebie chyba chcesz przekonać do tego co piszesz - historii nie zmienią, zmodernizują grafikę i mechanikę na wzór tej z TLOU2 i tyle. Jak ktoś chciał, to ja kilka razy ograł - np. ja. Od premiery Moralesa minęło 1.5 roku, a ledwo na PC zapowiedzieli 4 letnia podstawkę Spidermana na sierpień. Morales może na wiosne 2023, albo rok po podstawce.
  • Odpowiedz