Wpis z mikrobloga

Panowie szukam zegarka do 700zl, w sumie to muszę kupić ich 7 więc dobrze żeby były dostępne. Za miesiąc mam urodziny "prawdopodobnie" ostatnie i chciałem dla najbliższych ziomków kupić po zegarku i wygrawerować tył żeby może pamiętali o mnie jak sie wyloguje z życia xD myślcie że to dobry pomysł?
#zegarki
  • 13
  • Odpowiedz
@Konkwistador88: Jeśli rozważasz zakup różnych, to tutaj znajdziesz kilka ciekawych zegarków od Orient
https://novotime.pl/pol_m_Zegarki-162.html?filter_producer=1437138021&filter_availability=&filter_traits[144]=238&filtertraits[234]=&filtertraits[61]=&filtertraits[21]=&filtertraits[122]=&filtertraits[18]=&filtertraits[225]=&filtertraits[302]=&filtertraits[32]=&filtertraits[30]=&filterprice=600-700&filternew=&filterpromotion=&filterseries=&filternode[2]=&filter_discount=
  • Odpowiedz
super dzięki


@Konkwistador88: sam pomysł wydaje mi się dobry. Nam szef na którąś wigilię podarował kubki i za każdym razem jak otwierałem szafkę w domu to myślałem o robocie. Szybko się go pozbyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To wszystkiego najlepszego i oby była kolejna okazja w następnym roku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Konkwistador88: (,) Wytrwałości stary - obyś nie miał racji. Może każdemu po Seiko 5? Modeli jest od zatrzęsienia i specyfikacja każdego podobna. Rozmiar 36mm bedzie i na byka i na yci pyci nadgatstek. Mój wujek ma 5tkę po zmarłym w młodości przyjacielu, zegarek bije bezproblemowo do dziś. Jakby się coś stało jest od groma łatwo dostępnnych części. Uwaga na podróby ale wystarczy z renomowanego sklepu kupić.
  • Odpowiedz