Wpis z mikrobloga

Mam pytanie - czy ktoś użytkuje może przystawkę do TV ?
Muszę kupić takową do mojego retard TV - co by się stał smart.
Waham się pomiędzy trzema:
xiaomi TV stick 4K
Realme 4K Smart TV
Cromecast 4
Obraz odtwarzany będzie w FHD bez HDR, dźwięk z TV.
Tylko serwisy streamingowe (netflix, amazon, disney, HBO), You Tube i Twitch
Zależy mi aby pilot z przystawki mógł sterować dźwiękiem w TV.
#xiaomi #realme #chromecast #hdtv #netflix #amazonprimevideo #disneyplus #smarttv #androidtv #telewizory
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@J_A_N: a zobacz sobie canal+ box(ew play now tv box 2) luncher zmieniasz w 5min(jak nie przeszkadza Ci logo to nawet nie trzeba tego robić). Spełnia wszystkie wymagania i chyba jest najlepszy i najtańszy z całej 3. Sam używam i jestem b.zadowolony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@J_A_N: bierz Chromecast 4, sam się nad nim zastanawiałem, ale nie był jeszcze dostępny w kraju, trochę pilot kiczowaty, ale ma to przede wszystkim działać, no i producent w tym wypadku jest na plus
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@J_A_N: o wsparcie raczej się nie musisz martwić, jak będą dbać tak jak o Pixel to będzie miodek, a co chwilę widze, że wypuszczają jakąś aktualizacje, co do pilota się nie wypowiem, w Shieldzie się da.
  • Odpowiedz
@J_A_N: u mnie na dwóch telewizorach samsunga regulacja poziomu głośności działa bez zarzutu. Również włączanie i wyłączanie jak i przełączanie pomiędzy "źródłami". Ogólnie jeżeli wprowadzają jakiekolwiek zmiany w GoogleTV to z całą pewnością trafiają na Chromecast w pierwszej kolejności.
  • Odpowiedz