Wpis z mikrobloga

Największą mam bekę, kiedy czytam przy znalezisku, tiktoku o Panu Donaldu Franciszku Tusku, że "temu panu już podziękujemy"

nie zdają sobie kompletnie sprawy, że już za rok powróci do władzy ( ͡ ͜ʖ ͡)

btw to będzie piękne zobaczyć znowu w sejmie Pana Donalda #!$%@?ącego tuż obok siedzącego karakana pospolitego

#bojowkadonaldatuska #bekazpisu
V.....e - Największą mam bekę, kiedy czytam przy znalezisku, tiktoku o Panu Donaldu F...

źródło: comment_1654697462eDJmD06EPEcQQ47WQLXEUe.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vosemite: ja temu panu podziękowałem wiele razy, za podwyżkę wieku emerytalnego, ogarnięcie OFE i wiele innych dobrych reform.

Chciałbym mu podziękować niedługo raz jeszcze
  • Odpowiedz
  • 3
@Vosemite

Jakieś różnice jest między Po I PiS? Xd

Tak wiem że Po/PiS (niepotrzebne skreślić) to zło. Może jakiś przykład kto odpowiedział za swoje działa, tu też grzeje pychę,he?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vosemite: tusk jest przecież kotwicą która ciągnie opozycje na dno. PO by miało większe szanse z trzaskowskim jako liderem
  • Odpowiedz
tusk jest przecież kotwicą która ciągnie opozycje na dno. PO by miało większe szanse z trzaskowskim jako liderem


@Sisal: Trzaskowski się nie nadaje na lidera. Trzaskowski jest produktem partii, to dzięki partii istnie. Sam sobie zawdzięcza politycznie niewiele. Co prawda ma potencjał, ale widać, że nie ma pomysłu na siebie.
  • Odpowiedz