Wpis z mikrobloga

Nigdzie na świecie hipokryzja nie osiąga takich szczytów jak na szkolnej:
- psychopata zarabiający na upośledzonym socjopacie kilkadziesiąt tysięcy zł miesięcznie wzywa shoterów prowadzących niezmonetyzowane kanały żeby się dorzucili do kosztów remontu meliny gwiazdy jego kanału na YT
- kreatura, która od prawie 3 dekad nie wykonywała żadnej uczciwej pracy zarobkowej zagania innych do roboty i w momentach uniesienia politycznego pragnie szukać dla innych miejsc pracy
- dożywotni prawiczek, nieudolny wyłudzacz dotacji, polityczny pieniacz, uber-przegryw ze śmiertelną alergią na pracę i koneser pożywienia ze śmietników wyzywa wszystkich wokół siebie od, a jakże, przegrywów, zakompleksionych hejterów wzywając ich żeby pomogli za darmo knurowi
- skrajnie głupi menel z alergią na pracę i tendencjami do znęcania się nad matką udaje mądralę, poucza i moralizuje innych

Przegapiłem jeszcze jakieś bijące po oczach przykłady skrajnej hipokryzji?
#kononowicz
NicolasLatifi - Nigdzie na świecie hipokryzja nie osiąga takich szczytów jak na szkol...

źródło: comment_1654684425JiTXY1a2AEbcipR9xOxxNz.jpg

Pobierz
  • 7
Też się łudziłem - niestety Szkolna zagościła w naszym domowym słowniku (hobok, co się stało się, nie będzie niczego), kuchni (babka ziemniaczana) oraz głowach (dopatrywanie się analogii do US).
Moja Żona, która deklaruje, że Szkolna to gówno, co jakiś czas pyta co tam słychać i ogląda filmiki.
To zostaje w głowie jak piekło Hanoi.
@NicolasLatifi: 1. w jednym zdaniu tyle nakłamać xD otóż jeden ani drugi wedle sądu nie jestem upośledzony umysłowo a reszta to wasze urojenia, kilkadziesiąt tysięcy xD bo tak Wardęga raz jebnal, co inni już też wielokrotnie tłumaczyli
2. jeździł Lublinem z pomnikami u niemieckiego
3. oczywiście wiesz z kim ktoś był w łóżku a z kim nie xD
4. nikt z was nigdy nie widział wyroku w sprawie Meksyka tylko powiadomienie
1. w jednym zdaniu tyle nakłamać xD otóż jeden ani drugi wedle sądu nie jestem upośledzony umysłowo a reszta to wasze urojenia, kilkadziesiąt tysięcy xD bo tak Wardęga raz jebnal, co inni już też wielokrotnie tłumaczyli


@Jim2Lahey: to załóż z nim firmę, zatrudnij jako pracownika albo przynajmniej umów się na załatwienie najdrobniejszej sprawy to zobaczysz jak blisko jego tok myślenia jest do tzw. normalnego, przeciętnego człowieka xD

2. jeździł Lublinem z