Wpis z mikrobloga

Błagam, zróbcie jakiś tag #skleppgg czy #pgg i tym oznaczajcie wpisy - w czasach zakupowych cały wypok tym zawalony niczym tymi patomma :)

Z góry ogromne dzięki ;)
  • 5
  • Odpowiedz
@Dzaa88: serio wykupują. Prześledź, co się dzieje z cenami opału - ja im się nie dziwię, bo spekulacja na tym szaleje. A jak masz dom do ogrzania, to przy galopującej inflacji, wzroście cen paliwa, gazu i prądu dodatkowo te podwyżki są tym bardziej mordercze.

Ceny opału wzrosły chyba coś ok. 200-300% - skala problemu jest na tyle duża, że rząd kombinuje nad regulacją cenową rynku. To jak w tym ostatnio
  • Odpowiedz
@Jcdx: O cenach to wiedziałem. Ale nie wiedziałem, że na wykopie będzie takie pospolite ruszenie.
Masakra co się dzieje. Do tego czuję, że najgorsze przed nami.
  • Odpowiedz
@Dzaa88: to pokazuje, jak szeroki jest to problem - mieszkając w mieście tak tego nie zauważysz, ale przecież ogromna liczba domów i Polska powiatowa właśnie takim opałem stoją. Oby nadchodząca zima była łagodna.
  • Odpowiedz
@Jcdx: Moi teściowie mieszkają na wsi i opalają samym drewnem. Moja mama mieszka we Wrocławiu a ma piec kaflowy na węgiel. Pomagam jej finansowo podczas sezonu grzewczego i chyba czas zacząć się bać.
  • Odpowiedz