Wpis z mikrobloga

@kopytnekopytko: z kazdej jest fun. Obejrzyj moze jakies video albo co.
Ja zaczalem artylerzysta, jako takim uniwersalem, ale mega duzo funu daje mi powolny i ociezaly gunlancer, destroyer z mlotkiem jak kalasznikow, czy berserker ktory po prostu bez kozery #!$%@?.

Berserk jest ogolnie chyba najlatwiejsza klasa, jako taki entry lvl.

A najlepiej zrob pare charow i je przetestuj sobie na arenie, zobaczysz wtf i wybierzesz odpowiedni,
@kopytnekopytko: Podbijam to, co wyżej. Każda klasa sprawi dużo frajdy w zależności od tego, co się lubi, ale Berserker jest jedną z najłatwiejszych klas, pod pve także jedną z najlepszych. Zaraz po stworzeniu postaci można sobie przetestować każdą podklasę i jej skille przywołując moby i zobaczyć co ci mniej więcej leży.

Z serwerów zależy. Jeśli będziesz grać solo, bez znajomych to wybierz jakiś z eu central zrzeszający społeczność anglojęzyczną, np. Thirain.
@kopytnekopytko: Deathblade to mój main, więc mogę z pierwszej ręki potwierdzić, że jest bardzo grywalny pod pve, ale to jednak Berserker znajduje się w topce klas pod pve. Dla mnie jest to bez znaczenia, bo gram tym, co lubię, ale jeśli ci na tym zależy + większej przeżywalności i samowystarczalności to będzie to Berserker.