Wpis z mikrobloga

KTO JEST POLAKIEM CEBULAKIEM I NIE MOŻE NIGDZIE ZNALEŹĆ ŚWIEŻYCH BURAKÓW NA BARSZCZ I BĘDZIE PRAWDOPODOBNIE MUSIAŁ GO ROBIĆ Z JAKIŚ CHORYCH, UGOTOWANYCH JUŻ BULW ZAMKNIĘTYCH W HERMETYCZNEJ PLASTIKOWEJ TOREBCE? O_o

1. JA

#piotszakstyle #barszcz #buraki
  • 15
  • Odpowiedz
wszędzie są takie wysysane, ale kiedyś przez przypadek natknąłem się na surowe w Sainsburys, można też kupić w polskim sklepie, jeśli takowy znajduje się w miejscowości w której się mieszka. Niestety w Niemczech jesteś chyba skazany na te gotowane bulwy o dziwnym smaku...
  • Odpowiedz
@neusimon: cholera kaufland mam dość daleko, dzisiaj małżonek ma wpaść do ruskiego marketu, może będą... a jak nie, to będzie wycieczka po buroki xD
  • Odpowiedz
@chomi: no to zalezy od regionu, u mnie dominuje rewe kaufland edeka no i te tansze lidl aldi i penny :) i wiem ze za kazdym razem kupujemy buraki w kauflandzie wlasnie na dziale bio bo tak ogolnie to podobno ciezko dostac ;)
  • Odpowiedz
@neusimon: w rewe były jeszcze 2 tygodnie temu, teraz nie ma (ale sprawdzę jeszcze w innym), w edece nie ma, w lidlu nie ma, w aldi nie ma... pozostaje kaufland, penny, ewentualnie netto, ale z tych trzech to tylko kaufland chyba. No i ewentualnie real i toom, ale w realu też tydzień temu nie widziałam, w toomie też se nie przypominam. Ja pierdyle ;/
  • Odpowiedz