Wpis z mikrobloga

@Jimp: na zdjęciu bardziej przypomina Dumę niż Lucyfera, ale pasuje do klimatu gaimanowskich aniołów milion razy bardziej niż abominacja Ellisa.
na zdjęciu bardziej przypomina Dumę niż Lucyfera

@Xizor: No właśnie mi wygląda bardzo "Anielsko" https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Fallen_Angel_(Alexandre_Cabanel).jpg

bardziej niż abominacja Ellisa

Na niczym się w życiu tak nie zawiodłem niż na tym gównie. Pamiętam jak go zapowiedzieli i pamiętam moje wrażenia po pierwszym odcinku. Nóż w serce.

@Mega_Smieszek: Akurat Netflix potrafi wiele skopać. Mają gównianych showrunnerów i zero miłości do sci-fi czy fantasy.
@Xizor: No tak, zgadza się. Podejrzewam, że Duma nie znajdzie się w serialu i obecny wygląd Lucyfera może być swoistym nawiązaniem do Dumy.
@Xizor: Pytanie jak ważny będzie tu wątek Lucyfera. Najciekawiej by było, gdyby Sandman okazał się super popularny co pozwoliłoby na ekranizację serialu o Lucyferze. To byłby też dobry kop w mordę obecnej abominacji.
Niestety Vertigo nie ma szczęścia do ekranizacji.
@Jimp: Jaki gender swap? Słowami Gaimana: How exactly has the character changed? Is it the penis? It’s okay. Lucifer in the comics didn’t have a penis, and I don’t believe Gwendoline Christie has one either. The dialogue’s the same… it’s that Gwendoline’s taller than the Lucifer in the Sandman comics, isn’t it?
Mnie się nie podoba, na zdjęciach wygląda OK, ale w tej krótkiej migawce wygląda jakoś "cherubinowo" i ma okrągłą