Wpis z mikrobloga

Miałem laptopa Lenovo, który nie przeżył kolejnego zalania kawą. Ale mam na szczęście #ipad, który powinien sobie z zadaniem przejęcia pałeczki poradzić w mojej pracy. Pomyślałem, że kupię hub na złącze lightning (iPad 7.gen), ale wybór jest znikomy, więc wpadłem na pomysł, że zastosuję przejściówkę z lightning na USB-C, kupię hub na USB-C i podepnę myszkę i klawiaturę ewentualnie czasem pod HDMI, bo cenowo wychodzi lepiej i w sumie większy wybór. No i tu pytanie do użytkowników #apple. Czy to w ogóle zadziała? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: w pracy potrzebuję czasem podglądnąć ofertę przygotowaną na portalu przez sprzedawcę - nic skomplikowanego, ewentualnie przeglądać pdf i Excel z edycją komórek i możliwością filtrowania, nic więcej, czego nie robiłbym normalnie bez tego nazwijmy to dodatku. HDMI nie jest niezbędne
  • Odpowiedz
@poliszbojfrend: sam tak chciałem zrobić na iPad m1, zmówiłem jakiś hub z Allegro i nie działało to. Nie wiem czy hub był wadliwy czy monitor nie współgrał. Po prostu zrobiłem zwrot i dałem sobie spokój XD
  • Odpowiedz
@poliszbojfrend: logitech k380/480/580/780. Wszystkie te klawiatury mogą łączyć się z kilkoma urządzeniami na raz po BT więc nawet jak ogarniesz lapka to możesz mieć ipada i laptopa po bt do klawiatury i tylko przełączać między nimi. Do tego mysz M720 lub legendarny MX. Też łączy kilka urządzeń po BT.
  • Odpowiedz