Wpis z mikrobloga

Czy przpeirdalanie połowy wypłaty na wynajem mieszkania po to żeby się odciąć od starych ma sens? Najniższa krajowa
#przegryw

Pytanie

  • Ma 58.3% (180)
  • Nie ma 41.7% (129)

Oddanych głosów: 309

  • 27
  • Odpowiedz
@baton967: w takim razie wolałabym, jeśli i tak nie odkładasz na coś swojego, wyprowadzić się jak najszybciej, bo lepiej jest wydać na wynajem niż na leczenie nerwicy, urwicy i innych przypadłości na tle nerwowym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@baton967: jak opłacisz mieszkanie to zostanie Ci jakieś 40pln na dzień do wykorzystania na wszystko od ubrań po chemię domową i rozrywkę. I to jak rozyrywką będzie leżenie w łóżku...
  • Odpowiedz
@baton967: to sobie znajdź robote i zacznij odkładać (2-3 miesiące powinny wystarczyć) żeby mieć jakas poduszkę finansowa i #!$%@? do większego miasta typu Wwa.
Znajdź tam prace, wynajmij pokoj i piwnicz.
Trzymaj się mirku
  • Odpowiedz
@baton967: wyprowadz sie , poznaj uroki mieszkania i radzenia sobie na wlasna reke, jak ci nie bedzie pasowalo to wrocisz do starych .Ile lat juz nimi mieszkasz ?
  • Odpowiedz
@baton967: Ja tak żyje, ponad połowa wypłaty idzie na wynajem, a i tak trafiłem na wyjątkowo tanie mieszkanie. Ciężko to nazwać życiem, bo to wegetacja, ale też nie mogłem wytrzymać ze starymi, w dodatku na zadupiu, gdzie każdy każdego znał.
  • Odpowiedz