Wpis z mikrobloga

Właśnie obejrzałam wywiad Kapslow dla Party. Eliza twierdzila na swoim story że przeprosiła Laurę tymczasem ona mówi w wywiadzie że nie rozmawialy o tej sytuacji od czasu pandory. Do dnia dzisiejszego są tylko na "czesc". Co w takim razie Zmijowie robili na urodzinach Laury w Zakopanem? I kto tutaj ma największe parcie na szkło zeby jechać na urodziny kogos z kim się nawet nie rozmawia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hotelparadise
  • 28
  • Odpowiedz
@Dewasta: chyba coś takiego mówili że każdy jest zapraszany na wszystkie imprezy i sam decyduje. Fakt że Laura mogla ich nie zapraszać. Ale dla mnie to tylko pokazuje jakie to wszystko jest sztuczne, te przyjaźnie i wspólne imprezki.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: Też się zastanawiam jak bardzo umowy o zachowaniu poufności wpływają na to co mogą robić i komentować w trakcie emisji - czy dotyczy to tylko bycia w związku ale i też np konfliktów.
  • Odpowiedz
@Dewasta: no może tak być.. ale szczerze rozwala mnie to. Wspólna impreza i to jeszcze nie taka gdzie można się za bardzo unikać gdzie połowa towarzystwa jest ze sobą sklocona. Jak na jakims weselu albo komunii gdzie zwaśnione rodzinki muszą siąść razem do stołu, tylko tutaj celem nadrzędnym jest nabicie follow xD
  • Odpowiedz
@Lolek1011: ja założyłam, że było jakieś pogodzenie się po pandorze i dlatego Laura ich zaprosiła (ewentualnie że dla Kaspra zaprosiła Żmijów - ale wtedy jeszcze nie byli razem) - także mega dziwne że ona ich zaprosiła i że oni przyszli i podobnie z Mariki urodzinami. Nie rozumiem tego influencerskiego światka.
  • Odpowiedz