Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wyjaśni dlaczego #lostark uruchamia się dobre kilka minut (co najmniej 5)? Oczywiście nie gram na kartoflu, internecik mam szybki, no #!$%@? żadna gra się tak długo nie włącza. O co tu chodzi, czyżby ten Easy Anti-cheat który nie działa na armię botów tak "utrudniał" włączenie gierki?
  • 17
  • Odpowiedz
@smutnazabajpgg: sprawdziłem te opcje które podałeś w swojej poprzedniej odpowiedzi, i nie w moim przypadku praktycaznie nic to nie zmieniało, gra włączała się mniej więcej tyle samo niezależnie od tego ile i jakie opcje wyłączyłem. Za to zauważyłem, że gra włącza się nieco szybciej, gdy serwer jest mniej obciążony. Ja gram na Nerii, więc to zazwyczaj późno w nocy/wcześnie rano. Ale to nadal nie są spadki do tolerowalnych 60 sekund powiedzmy.
  • Odpowiedz
@Prezydent_Polski: Z tego co kiedyś czytałem to -notexturestreaming nie jest od ładowania gry tylko tekstur w grze, np wychodząc z chaosa nie było HD tekstur na portalu, te się ładowały z 5s, z -notexturestreaming nie mam takich problemów. Na kompie z 970 EVO Plus NVMe ~3300 MB/s gra ląduje mi się znacznie szybciej niż na laptopie z dyskiem 3000 MB/s. Komp to nie kartofel jak laptop, posiada pamięci 32gb 3600Mhz cl16
  • Odpowiedz
@Sidroff: zajebiscie ważna informacja, dzięki miras!

Ja testowałem te opcje tylko pod kątem szybkości włączania gry, więc nie wzróciłem uwagi na to doczytywanie tekstur, które jest nie mniej wkurzające. Zaraz to zweryfikuję bo będę się logował po 12:00 żeby właśnie te daily ogarnąć.
  • Odpowiedz
notexturestreaming


@Sidroff: O Miras, dałbym Ci z 10 plusów jak by się dało, a jak bym był rumunem to i z 1000 xD Działa jak złoto. Chyba dla mniej zaawansowanych użytkoników warto zrobić oddzielny wpis w z linkiem do instrukcji, bo to serio jest coś ważnego. Jeszcze raz dzięki.
  • Odpowiedz