Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pisze z anonimowych, bo nie mam tu konta.
Pytanie - jakie ćwiczenia z hantlami i bez hantli w domu polecacie na klatę i brzuch?
Możecie dać jakieś przykłady z animacjami albo filmy z ćwiczeń. Chodzi mi o najbardziej dające efekty. Czy mogę jeść co chce, jeśli jem z umiarem i dużo dziennie chodze? Ja 25lvl, chudy ale lekko skinnyfat na brzuchu :/ chciałbym, żeby były chociaż troche widoczne mięśnie brzucha i wydajniejszą klatę.


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629bd621b9624c27ef68012c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: nie jestem żadnym kulturystą,ale z własnego doświadczenia Ci mogę powiedzieć, że:
Hantle to tak sobie, bo sensowne ciężary wyjdą drogo,
Pompki na uchwytach super,
Drążek bardzo super - wręcz podstawa IMO,
Nie zapomnij o rozciąganiu,
Polecam aplikacje typu brzuch w 30 dni czy coś takiego,
Z
Do ćwiczeń bardziej dynamicznych gorąco polecam sandbag (nie worek treningowy, sandbag) lub worek bułgarski.

No i jeść trzeba.
OP: @woldysznator_te_osiemset a jak się taką dietę stosuje to można wogóle jeść jakieś słodycze, pizze itd tylko, żeby nie przekroczyć dziennej liczby kalorii? Ja dziennie dużo chodzę, także tych kalorii w ciągu dnia też troche spalam.
Mój problem to, że nie widać zarysów mięśni, chociaż jestem chudy. Może mięśnie za małe, żeby były widoczne, ale czasami widze młodziaków co nie ćwiczą, jedzą słodycze, pizzy, kebsy, a kraty na brzuchu mają, chociaż
RzeczywistaTowarzyszka: Chyba jedyne co możesz zrobić to znaleźć plan, który będzie w jednym ćwiczeniu angażował jak największą ilość mięśni. Poszukaj planów tzw. FBW na internecie jest tego mnóstwo np. forum KFD lub SFD, a sposób wykonywania poszczególnych ćwiczeń zobacz na YouTube
---

Zaakceptował: karmelkowa
a jak się taką dietę stosuje to można wogóle jeść jakieś słodycze, pizze itd tylko, żeby nie przekroczyć dziennej liczby kalorii?


@AnonimoweMirkoWyznania: teoretycznie - tak, ale ja się gówno znam w kwestii chudnięcia i nie chcę Cię wprowadzać w błąd. na pewno byłoby lepiej ograniczyć węglowodany proste np. ze słodyczy, bo się tym nie najesz i po krótkim czasie znowu będziesz głodny i finalnie może być Ci trudniej trzymać limit. jeśli