Wpis z mikrobloga

Mirki, jakie macie doświadczenie z reklamacją na Ali? Zamówiłam wentylator do laptopa i przyszedł zupełnie inny niż w aukcji (tj. model ten sam ale jakość okrutnie **ujowa i brakuje tych takich "gąbeczek" amortyzujących/niwelujących hałas). Tani nie był bo kosztował jakieś 180 zł (tak, dla mnie to dużo XD). Czy jest szansa dostać full refund bez konieczności odsyłania paczki? A jak nie, to czy ktoś się orientuje jakie mogą być koszty takiego zwrotu? Niestety sprzedawca nie oferuje darmowego zwrotu.

#aliexpress #reklamacja #zwrot
  • 7
@Alexiss169 nie byłem pewien bo drogi ten wentylator, tak czy siak, marne szanse że dostaniesz i zwrot i przedmiot do zatrzymania, a najtańszy koszt zwrotu to chyba coś ponad 30zl
@Miecz12: No właśnie tego się obawiam. Martwi mnie strasznie koszt wysyłki, bo nie chcę płacić za niekompetencje sprzedawcy. Jakby zwrot był darmowy albo chociaż do 10 zł to bym to odesłała w cholerę bo mi nie potrzebne.
@Alexiss169: ja zamówiłem #!$%@? oakleyow. Przyszły ale w zupełnie innym kolorze więc otworzyłem spór. Chińczyk chciał żebym odesłał więc się zgodziłem ale jeśli przedpłaci wysyłkę. Godzinę później miałem pełen zwrot z Ali.