Wpis z mikrobloga

@Szuruburu102: sama miałam o nich różne zdanie może przez to jak ich jednak krzywdząco produkcja pokazała po pierwszym wyjściu Dominiki. Dobrze, że Klaudia szybko wyjaśniła sytuację. Zwłaszcza Kuba dość kiepsko zaczął program. Ale grunt że zakończyli swój pobyt z klasą i nie pozostaje nic innego jak życzyć szczęścia na dalszej wspólnej drodze bo ewidentnie do siebie pasują wizualnie i ogólnie :)
  • Odpowiedz
@Wojko: przecież to ze ktoś jest w związku nie neguje tego ze ten związek może być #!$%@? XD skad wiesz czy on nadal nie ma w nią #!$%@? i nie ogląda się za innymi dupami tak jak w hotelu jak wchodziła nowa laska i on się zastanawiał czy oliwii nie wymienić. Oby tak nie było ale taki typ faceta rzadko kiedy się zmienia:/
  • Odpowiedz
@Wojko: najbardziej to ty sie błaznisz tym komentarzem. Dla mnie ich relacja jest #!$%@?. Od poczatku bylo wiadomo ze zdzir zrobi wszystko dla zasiegowa tem zwiazek mu sie oplaca.
Calowac tez chcial sie w basenie z Laura i Wiki tylko opryszczka mu przeszkadzala.

Taki mamy raj XD
  • Odpowiedz
@Wojko No faktycznie, wielkie osiągnięcie, sa razem 2mce od powrotu z Panamy. Jak będą ze sobą za 5 lat to zwrócę honor, ale dalej utrzymuję że taki typ jak Kuba prędzej czy później zatęskni za zewem podrywu innych lasek. A chętnych pewnie mu nie zabraknie, bo tacy z niewiadomych względów przyciągają kobiety jak magnes. Oliwka, przynajmniej z tego co było pokazane w hotelu, zdaje się być bezproblemowa dziewczyna, nie kreci mu
  • Odpowiedz
@EfiePL: @ChicaNaWykopkach: strasznie podchodzicie stereotypowo - to że ktoś jest babiarzem nie znaczy że w pewnym momencie nie dochodzi do momentu w którym jest w stanie stworzyć relacje. Sama widziałam takich przypadków z kilkanaście. Wręcz przeciwnie zazwyczaj najwięcej zdrad/rozstań/ rozwodów jest wśród osób które w okresie studiów się nie wyszumialy tylko były z tą samą osobą od LO i wieku 25 plus albo później skapnely że w ogóle
  • Odpowiedz
@Lolek1011 Wierzę, że on jest w stanie się zmienić i że kiedyś się wyszaleje.
I mam dokładnie takie same obserwacje, że takie licealne pary, które nie miały żadnych innych relacji i za szybko wchodzą w rutynę życia, rozwijają tryb znudzenia i zaciekawienia jakby to było z kimś innym.
Po prostu wydaje mi się, że Zdzir tego stanu wyszumienia jeszcze nie osiągnął, o czym zresztą w hotelu dość otwarcie mówił. Związek z
  • Odpowiedz
@ChicaNaWykopkach: może być i tak jak piszesz ale ja zazwyczaj nie oceniam cudzych relacji uczuciowych z założenia negatywnie bo nieraz widziałam że coś co na początku wydaje się największym gównem i nikt nie daje temu szans później wyrasta na najlepsze związki (znam z autopsji)
  • Odpowiedz
@magdalena-ciszowska znam i takich i takich, ale babiarz z reguły nie przestaje być babiarzem (o ile przestaje) w wieku 24 lat, tylko dużo, dużo później. Rekordzista w moim otoczeniu założył rodzinę ok 50lvl, dużo młodsza żona i dziecko. Wcześniej wiele relacji z kobietami, skupienie na sobie i deklaracja że nigdy żadnych dzieci.
No ale dla Oliwki to żadne pocieszenie :D
  • Odpowiedz
@EfiePL: po co mnie obrażasz? Idź się wysrywać na ich profile i tam napisz, że ich relacja jest #!$%@? jak tak bardzo cię to boli ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz