Wpis z mikrobloga

@Vampurr: protesty zawsze zaczynaja się w dużych miastach, gdzie ludzie zarabiaja najlepiej i podwyżki cen dotykaja ich w najmiejszy sposób, w sensie dużo mniej je odczuwaja niż ludzie z mniejszych miast zarabiajacy dużo mniej hajsu. Zakaz aborcji czy cenzura internetu dotyka każdego tak samo i odrazu w dużych miastach widzisz bunt. Gdyby ludzie w dużych miastach zarabiali tyle co w powiatowych to już dawno byłby dym na ulicach, takie jest
  • Odpowiedz
@kryptonim_putas: A opowiedz nam jeszcze po pisowsku jak to jest, ze w innych krajach marże tak bardzo się nie rozjechały.

Albo czemu dziwnym trafem podwyżka marży idealnie kompensuje się ze zniesionym okresowo na paliwo VAT-em. No wiesz, złe ludzie mówio że to po to, żeby Orlen mógł "kupić" od państwa akcje w PGNiG oraz LOTOS-ie, dzięki czemu uda się wyruchać w dupkę akcjonariat prywatny.
  • Odpowiedz
za aborcja to wyszła dzicz i był bunt, ale za szalejącymi cenami benzyny, jedzenia i usług to nie :-)


@kryptomanix: Ponieważ katofundamentaliści są większym zagrożeniem niż zmiana cen.

Mając do wyboru wzrost cen o 30% i normalne prawo abocyjne + normalizację w sądach, albo obecny chlew i spadek cen o 30% wybieram to pierwsze. Dla kogoś kto zarabia rocznie 100, 120k pewnie jest odwrotnie, ale czemu mam się przejmować nimi,
  • Odpowiedz
dokładnie, inflacja i wzrost cen paliwa dotyka wszystkich, ale najbardziej pracującą klasę średnią. Starą babę nie interesuje wzrost cen paliwa, bo ona nie jeździ samochodem, a cena chleba dla niej nie jest skorelowana z ceną paliwa, bo kropek nie jest w stanie połączyć, patusy podobnie, poza tym dostają 14 emerytury, a za chwilę 700 plus. Młode Julki i studenci też mają to w piździe, bo oni żyją na koszt rodziców, to kto
  • Odpowiedz
  • 0
@rolnik_wykopowy po kiego się #!$%@? do karyny która się angażowała w jedną sprawę, jak chcesz coś zrobić to zrób sam, a nie licz na kogoś tylko dlatego że raz coś robił
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@uytx: a co mam sam strajkować?
Jakby był strajk to bym wyszedł.
Inb4 to sam zorganizuj strajk. No nie, bo nie mam takich umiejętności itp.
  • Odpowiedz
a co mam sam strajkować?

Jakby był strajk to bym wyszedł.

Inb4 to sam zorganizuj strajk. No nie, bo nie mam takich umiejętności itp.


@Vampurr: pomyślało 5 milionów Polaków. Szkalujesz osoby wychodzące na protesty odnośnie aborcji, ale to oni mieli jaja i umiejętności żeby się zorganizować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz