Wpis z mikrobloga

Mirki, pytanie do znawców i najlepiej użytkowników. Stoje nad wyborem telefonu. Aktualnie mam LG V30 od 4lat, ale powoli czas zmienić. Zastanawiam się nad oneplus 9pro a realme gt2 pro. Jakiś hiszpańsko języczny film porównujący oba telefony znalazłem, niby wygrał oneplus, aczkolwiek dużo się naczytałem o problemach z nową aktualizacjią do androida12 i już sam nie wiem.
Jakie macie zdanie?

#oneplus #oneplus9pro #realme #realmegt2pro #android #colepsze
  • 16
@BornToDie69 znajomy ma 8 pro i ostatnio wpadł do roboty o 7 #!$%@? jak sam #!$%@? bo pół nocy nie przespał bo o 22 stwierdził, że zrobi aktualizację i mu się cały system wysypał i musiał przywrócić do fabrycznych. XD OP ostatnio ostro #!$%@? z aktualizacjami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kapelan_: powiem Ci jako użytkownik op8 pro, nie pchaj się w op, android 12 z ich nakładką chodzi tragicznie, bugów od #!$%@?, android się notorycznie wiesza, 3/4 fajnych rzeczy z oxygenOS znikło bezpowrotnie. Realme, zdecydowanie.
@Kapelan_ mam pierwszego Oneplus 9 Pro i naprawdę nie narzekam. Nie wiem, jak w przypadku Realme, nigdy nie miałem. Pierwszy raz spotykam się z tym, że ktoś ma problemy z softem. Może tak trafiłem, bo po aktualizacjach wszystko działa w porządku. Ogólnie jestem z telefonu zadowolony, ale chyba za bardzo przywykłem do iOS. Wiem, że wrócę do iPhone następnym razem.
No dobra, z racji nie do końca odpowiadających telefonów z wyższej półki, kupiłem ubiegłorocznego średniaka za tysiunc pińcet, realme GT Majster Edyszyn. Także ten, dzięki za pomoc, temat zamykam.

Pamiętajcie dzieci, nie używajcie zasilacza z czarnej listy, bo was kur#a zmiecie z planszy.
( ͡º ͜ʖ͡º)