Wpis z mikrobloga

@jatylkozapytac: z innej beczki, próbowałaś sprejów utrwalających makijaż? Babeczka mnie czymś takim spsikała całą twarz po nałożeniu makijażu do ślubu, podrażniło mi oczy i łzawiły przez jakieś 3h, ale tusz się nie rozpłynął przez całą imprezę, czego nie mogę powiedzieć o podkładzie xD
@nathaliekill: na co dzien nie uzywam podkladu ale korektora juz tak, zadziala pod korektorem? Jesli tak - polecisz prosze konkretny produkt (puder)? Sebum sciagam bibułkami i rollerem z kamienia wulkanicznego. Pielegnacja jest ok, hormony mi szaleją, stad nadprodukcja sebum
@jatylkozapytac: czym się stresujesz? Przynajmniej wiesz wcześniej że można takie cudo zastosować xD ogólnie fajna sprawa, mi ten podkład nie zszedł od potu, ja mam akurat suchą i wrażliwą cerę, tylko trochę tapeta namiękła od łez, a potem jak mnie przy życzeniach przytulił ktoś to trochę na nim zostawało
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jatylkozapytac: puder z Golden Rose to jest tytan XD mam normalną cerę a daję go tylko na istotne partie, reszta twarzy normalnym, bo by mnie wysuszył na wiór. A co do podkładu/korektora to unikaj tych na bazie oleju. Jak ja przez hormony miałam rozwaloną cerę to mi pomógł bardzo peeling enzymatyczny 3 enzymy z tołpy :)
@jatylkozapytac: ale on nie spłynął tak chamsko xD nie poprawiałam go w ciągu dnia,. więc luzik ogólnie.

A o tych utrwalaczach poczytaj, mniej stresu. I najpierw fryzjer, potem tapetowanie
@jatylkozapytac: Jak wyżej zrób hennę i dodatkowo doklej sobie rzęsy, tuszu wtedy nie potrzeba. Ja mam mieszaną cerę, z przewagą tłustej i zawsze pod podkład daję bazę, trochę pudru i później bibułki. Nie maluję się mocno jak panny z instagrama ;) Idź na próbny makijaż, to i dobierzesz taki żeby Ci odpowiadał i sprawdzisz ile wytrzyma. Profesjonalny makijaż mocno różni się od codziennego, również w kwestii produktów. Doradzą co i jak
@justypl: na co dzien nie chce nic doczepiac, tusz/henna, korektor, kolorowa szminka wystarczy - mam na prawde fajną cere tylko swieci sie jak psu jajca XD
Bylam na probnym i bylam zadowolona, o tusz pytam na co dzien - ale probny mialam a lutym, slub w lipcu i stad watpliwosci czy nie splynie